Dá se nakupovat v Bonprix? Nový outfit post a recenze


Všehochuť / Pondělí, Březen 28th, 2016

P3270109Dá se nakupovat v Bonprix? Nový outfit post a recenze

Dorazil můj outfit z Bonprixu! A dnes tak konečně můžu pustit do světa článek, jestli se tu dá (nebo nedá) nakupovat. Porovnejte fotky z webu versus reálné foto a sami posuďte. 

Z Bonprixu jsem zatím nic neobjednávala, ale naskytla se příležitost, tak jsem se jí s radostí chopila a pustila se do výběru zboží. Překvapilo mne, že se dají najít věci, které vypadají celkem moderně. Nevím proč jsem měla představu, že Bonprix cílí na babičky. Tedy ty, co chtějí vypadat jako z pohádky, ne z 21. století. :)) Hluboká omluva!! Nejen že se dá vybrat moderně, některé kousky jsou dokonce prudce originální. (Viz. objednané kecky eeeeeasy going :))

Objednané zboží (foto z webu)

dá se nakupovat v Bonprix? Vybrala jsem si pohodlný, sportovně elegantní outfit. Není nad pohodlí. ;) Riskla jsem dokonce kalhoty, boty bonprix a sako, což bývá zpravidla nejtěžší na odhadnutí velikosti - nebo jak mi sedne. Přeci jen, nemám úplně typickou konfekční postavu. Na fotkách to vypadalo výborně. A co mi přišlo?  bonprixproduct Zboží absolutně identicky vypadající. Vzhled i materiál stoprocentně odpovídá popisu. A kecky jsou fantastic! Vypadá to dobře, tak teď ještě vyzkoušet: bonprixfotoreal

Opět paráda. Nechci přehánět, ale vidíte sami. Všecko mi sedlo jako ulité. A tak jsem učinila závěr, na otázku "Dá se nakupovat v Bonprix?" a ten  zní: ZARUČENĚ YES! 

Když jsem projížděla stránky (i u naší první FB diskuse pod obrázkem), nešlo si nevšimnout, že názory nakupujících se dost různí. Řekla bych ale, že "problém" Bonprixu není v kvalitě, ani v nabídce, ale v spíš v odhadu a výběru jednotlivých kousků. Je totiž pár věcí, na které je dobré myslet, pokud zde chcete nakoupit, a být spokojeni. Zde jsou:

Velikosti Jsou zpravidla o něco větší. U mně je to cca o číslo až o číslo a půl, v závislosti na tom, zda jde o vrchní nebo spodní díl oblečení. Je dobré s tím počítat a přečíst si i recenze pod zbožím.

Např. u výběru saka bonprix mi pomohl komentář, že rukávy jsou těsnější , takže jsem objednala velikost 42, protože jsem si dokázala představit že menší by mi možná sedělo na trupu, ale škrtilo v rukávech - nebo bych ho nedopla přes prsa. Bez přečtení komentáře bych šla možná do 40cítky a počítala s tím, že je větší než uvádějí. U kalhot jsem se hodně bála zůstat u pravidla menší velikosti, ale tady mi zase pomohlo přečíst popis materiálu. Pokud vidím vysoký obsah elastanu ve tkanině, je mi jasné, že se kalhoty bonprix trochu přizpůsobí. Takže jsem zůstala u menšího čísla - a dobře jsem udělala. Co mně překvapilo, je že s větší velikostí je pravděpodobně potřeba počítat i u bot. Na základě měření délky stélky jsem si vzala raději větší, a tady to bylo opravdu zbytečné. Jakkoli - nechám si a koupím do nich ortopedickou vložku. Alespoň budou ještě pohodlnější.

Materiál Tady podle mne není co řešit. U každého zboží je detailní popis materiálu, takže když si přečtu že vybraný kousek obsahuje 80% viskózy, nemůžu čekat, že mi přijde kašmír, ať to na obrázku vypadá jak chce, že. :)

Kvalita I zde bude nejspíš platit, že vyšší cena = vyšší kvalita. Ale zatím jsem neobjednávala nic dražšího, takže s hodnocením ještě počkám. Malinko se bojím co udělá tričko bonprix po vyprání. Na druhou stranu, nestálo moc, takže zázraky nečekám. Uvidíme.

Závěr je každopádně pozitivní. Spokojená jsem na 99%, takže možná budou nějaké bonprixové outfity a posty častěji! ;)

Co vy, nakupujete online, nebo raději osobně v obchodech? 

 

10 Replies to “Dá se nakupovat v Bonprix? Nový outfit post a recenze”

  1. Hlásím se ke skupině, která tvrdí, že se objednat dá. A dokonce se poznávám v hlášení, že jak vidím elastan, beru menší. Takže mám radost, že se povedlo. Fakt vám to sekne ;-)

  2. Krásný článek. Já Bonprix miluju, objednávám všechno, od prádla po kabáty, i pro syna objednávám a asi jen 2x se stalo, že jsem vracela. Zimní kabát mám 3 roky a je pořád jako nový. Takže za mě Bonprix ano.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *