Menu Zavřeno

Diář pro ženy

Diář pro ženy

Jak už jsem avízovala na sociálních sítích, chystám pro vás

Kreativní diář pro ženy! :)

Práce je v plném proudu, dodělává se vnitřní grafika, domlouvají se podmínky s tiskárnou a za chvíli to vypukne! Přijďte se občas mrknout, jak se věc vyvíjí, nebo si rovnou předobjednejte svůj výtisk! Pravidelně přikládám nové fotky pro představu. A začínáme titulní stranou. :)

Proč si letos pořídit právě tento diář!

Důvodů je spousta! Pokud rádi čtete blog a fandíte na sociálních sítích, určitě uvítáte možnost mít  svůj vlastní kousek blogu v kabelce. Tedy kousek bloku, upřesňuji. A vlastně nejen kousek, ale úplně celý, nový, květinový a kroužkovou vazbou spojený KUS. :) Potřebujete snad další důvody? Tady jsou:

To není JEN diář. To je RELAXACE! 

Ano! :) Diář jsem navrhla tak, aby jeho vyplňování nebylo rutinní nutností, ale kreativní, odpočinkovou a tvořivou činností. Najdete v něm spoustu prostoru pro vlastní myšlenky, čmárání a pár antistresových aktivit.

Povzbuzení a řešení do každodenních situací 

Jako každá žena, v životě procházím různými obdobími. Některé jsou lehké, jiné jsou velmi těžké, ale při tom všem je vždy důležité umět hledět na pozitiva a umět se pochválit, za dobře odvedenou práci! Diář je sestaven tak, aby poskytoval prostor k zaznamenávání úspěchů. Učíme se v něm chválit a dělat si radost. S novým týdnem nebo měsícem hážeme neúspěchy za hlavu a pouštíme se do opět do nových (nebo stejných) úkolů. Znovu, dokud se nám nepodaří je dotáhnout do konce.

Povoleno dát si pauzu

Někdy máme chuť se na všechno vykašlat. A někdy je to i na místě. Tento diář nás do ničeho netlačí a nezbývá v něm hromada „volných okének“, které nás dál děsí vším, čím jsme je nenaplnily. Naopak. Kreativní diář je nedatovaný. Je koncipován pro dvanáct měsíců po pěti týdnech, ale čísla měsíců a dní si do něj píšete samy. Když se vám stane, že jej na měsíc zapomenete na chatě, nevynecháte ani list, vyplníte aktuální datum a píšete dál. Tím se současně stává vhodným dárkem i kdykoli, během roku. Začít si vést tento diář můžete v lednu, v březnu, v září nebo třeba na vaše narozeniny. :)

Pravidelná inspirace

Mám ráda citáty a moudra. A tak je najdete i v diáři. Ty nejsilnější, které mne osobně inspirují a motivují k tomu, žít šťastnější, plnější a moudřejší život.

 

Plánovaná cena: 380 Kč
Cena pro fanoušky blogu
při uvedení kódu JZnr1 : 299 Kč
Dočasná cena
pouze při přeobjednání: 250 Kč 

Pro předobjednání zašlete email na jana-kuzelova@email.cz
Jako subjekt uveďte DIÁŘ pro ženy