Menu Zavřeno

Diář pro ženy

Diář pro ženy

Proč si letos pořídit právě tento diář?

Důvodů je spousta! Pokud rádi čtete blog a fandíte na sociálních sítích, určitě uvítáte možnost mít  svůj vlastní kousek blogu v kabelce. Tedy kousek bloku, upřesňuji. A co kousek! Úplně celý, nový, květinový a kroužkovou vazbou spojený KUS. :) Potřebujete snad další důvody?

To není JEN diář. To je RELAXACE!

Diář jsem navrhla tak, aby jeho vyplňování nebylo rutinní nutností, ale kreativní, odpočinkovou a tvořivou činností. Najdete v něm spoustu prostoru pro vlastní myšlenky, čmárání a pár antistresových aktivit.

Povzbuzení a řešení do každodenních situací

Jako každá žena, v životě procházím různými obdobími. Některé jsou lehké, v jiných je to horší, ale při tom všem je vždy důležité umět hledět na pozitiva a dokázat se pochválit za dobře odvedenou práci! Diář je sestaven tak, aby poskytoval prostor k zaznamenávání úspěchů. Učíme se v něm chválit a dělat si radost. S novým týdnem nebo měsícem házíme neúspěchy za hlavu a pouštíme se do opět do nových (nebo stejných) úkolů. Znovu, dokud se nám nepodaří dotáhnout je do konce.

Povoleno dát si pauzu

Někdy máme chuť se na všechno vykašlat. A někdy je to i na místě. Tento diář nás do ničeho netlačí a nezbývá v něm hromada „volných okének“, které nás dál děsí vším, čím jsme je nenaplnily. Naopak. Kreativní diář je nedatovaný. Je koncipován pro dvanáct měsíců po pěti týdnech, ale čísla měsíců a dní si do něj píšete samy. Když se vám stane, že jej na měsíc zapomenete na chatě, nevynecháte ani list, vyplníte aktuální datum a píšete dál. Tím se současně stává vhodným dárkem i kdykoli, během roku. Začít si vést tento diář můžete v lednu, v březnu, v září nebo třeba na vaše narozeniny. :)

Pravidelná inspirace

Mám ráda citáty a moudra. A tak je najdete i v diáři. Ty nejsilnější, které mne osobně inspirují a motivují k tomu, žít šťastnější, plnější a moudřejší život.

Cena za formát A5

Plánovaná cena: 380 Kč
Cena pro fanoušky blogu při uvedení kódu JZnr1 : 299 Kč

Pro objednání zašlete email na jana-kuzelova@email.cz
Jako subjekt uveďte DIÁŘ pro ženy

Cena za formát A6

Plánovaná cena: 260 Kč
Cena pro fanoušky blogu při uvedení kódu JZnr1 : 230 Kč

Pro předobjednání zašlete email na jana-kuzelova@email.cz
Jako subjekt uveďte DIÁŘ pro ženy

 

Minimal náramky s poselstvím

Kromě diáře můžete objednávat i minimalistické náramky s komponenty z přírodních nerostů, které jsou navléknuté na bavlněné, voskované šňůrce.  Když chcete někomu říct něco důležitého, něco na čem záleží, něco, co by měl mít stále na očích. :)

Cena

Plánovaná cena: 300,- Kč
Cena pro fanoušky blogu při uvedení kódu JZnr1 : 250,- Kč

Pro objednání zašlete email na jana-kuzelova@email.cz
Jako subjekt uveďte NÁRAMEK pro ženy

Kartička s poselstvím

Je dodána s každým náramkem

Vzhled

Zatím je možné vybírat ze třech vzhledů a to bílý korál, narůžovělý korál, nebo broušený křišťál.

 

 

Plánovaný e-shop

Jelikož produkty se u vás setkaly se zájmem, za což jsem opravdu nesmírně vděčná a mám z toho obrovskou radost, ráda bych oznámila i blíží se spuštění malého eshopu na doméně www.maleradosti.eu ! :)

Protože mi z těch mailů jde hlava kolem. :D Všem ještě jednou děkuji za zájem!