Pro fanoušky

Dárky pro fanoušky blogu

V.I.P. fan’s

V.I.P. fan’s – neboli skalní fanoušci blogu a přidaných sociálních sítí, mohou své nadšení proměnit v drobné – i větší dárečky. Protože mi dělá radost, pokud pravidelně čtete, komentujete nebo jste jinak aktivní zakládáním diskusí, chci na oplátku udělat radost i já vám. :) Samozřejmě (a bohužel) není možné odměňovat úplně všecky, ale každý měsíc udělám radost alespoň třem, nejaktivnějším fanynkám (fanouškům) některým z dárků, které se budou pravidelně obměňovat.

Jak funguje program pro V.I.P. fanynky a pro koho je určen?

Jak jsem již zmínila, titul V.I.P. fan je pro čtenářky, které mají rády tento blog a jsou na něm (podle možností) i aktivní. To znamená, že přejícně rozdávají lajky, občas nechají komentář na blogu, instagramu, nebo na facebooku, občas sdílí články, tipy, nebo příspěvky – a především (!!) řadí se mezi pravidelné čtenářky. V žádném případě bych nechtěla, aby se tento program využíval ke slepému sdílení nebo komentářům beze smyslu, jen kvůli odměně. Ale upřímně ráda udělám radost těm z vás, kteří upřímně fandí. :) Věřím, že s etickým chováním nebude problém, ale pokud by nějaký náhodou nastal, vyhrazuji si právo kdykoli cokoli stornovat, změnit, zrušit atp. bez nároků na náhrady aj.

Tak a teď už jen pár informací jak na to a stát se V.I.P!

 1. Přihlaste se k odběru nových článků emailem! V PC zobrazení najdete přihlášení v bočním sloupci blogu, v mobilním zobrazení stačí srolovat ke konci stránky. Na vámi zadaný email vám přijde novinka pokaždé, když napíšu nový článek. :)
 2. Zaregistrujte se do programu V.I.P. (Rovněž v bočním sloupci, nebo ke konci stránky).
 3. Získávejte body za svou aktivitu

Body se sbírají každý měsíc a na konci měsíce se vždy resetují. 3 fanynky s nejvyšším počtem bodů získají odměnu. Odměny je možné získávat pravidelně každý měsíc. Vynasnažím se, aby byly dostatečně lákavé ;)

Pro partnery blogu

Každý měsíc vychází nový článek na blogu a sociálních sítích, ve kterém proběhne vyhlášení vítěze V.I.P. fan’s a rovněž představení produktů a dárků, které lze získat v následujícím měsíci. Pokud chcete věnovat dárky pro V.I.P. fanoušky, prosím kontaktujte mne:

Těším se na vaši zprávu!

* indicates required field

12 Replies to “Pro fanoušky”

  1. Mili, na blogu jsou různé věci / okruhy zájmů, aby si každý přišel na své. Můžeš používat všechny, nebo si jen vybrat co ti je blízké a na co máš chuť. :)

   1. Odebírání novinek emailem. Tam je potřeba zadat email a potvrdit, následně ti přijde upozornění když napíšu něco nového. :)

   2. Komentáře na blogu. Články na blogu a jednotlivé stránky (jako je tato, kde si píšeme) se dají komentovat. Aby bylo možné zanechat komentář na blogu, je nutno být přihlášený (kvůli robotům a spamům). Jak se přihlásit, tě navede snaha zanechat komentář ;)

   3. Fórum. Je speciální diskusní stránka zde na blogu, dostaneš se na ní z hlavní stránky z nabídky (menu). Tam můžeš vkládat vlastní příspěvky, nebo komentovat příspěvky ostatních. Zde se přihlašuje zvlášť, máš tu svůj profil, který si můžeš upravovat, atp.

   4. V.I.P. fan’s. Je nový způsob odměňování fanoušků. To znamená, že pokud chceš patřit k VIP, je potřeba se přihlásit přes tlačítko “dárky” na pravé straně obrazovky. I tady máš svůj profil, přihlašuješ se sem zvlášť a veškeré aktivity které provedeš přes toto tlačítko (sdílení, komentáře, atp. – všecko je to tam pěkně vypsané) sbíráš body. Každý měsíc 3 nejaktivnější VIP fanynky (s nejvyšším počtem bodů) dostanou za své body odměnu.

   Bod číslo 4 v podstatě jen monitoruje a odměňuje aktivitu ve výše zmíněných bodech. :) Zní to složitě, ale většinou stačí klikat a zkoušet, ono tě to navede. A jak už jsi jednou přihlášená, stačí uložit a web si to pamatuje. ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *