Pro fanoušky

Dárky pro fanoušky blogu

Líbí se vám na blogu? Povzbudil vás některý z článků, nebo vás oslovilo něco jiného? Choďte častěji, neplýtvejte časem a získávejte hodnotné ceny!  Přidejte se k V.I.P. fanouškům blogu. Proč?

V.I.P. fan’s mají víc:

✴️ V.I.P. fan ví jako první o nejnovějších článcích, soutěžích a jiných novinkách, aniž by se o to musel starat. V případě, že je něco, co stojí za řeč, pošlu mu odkaz do mailu. (Viz. odebírej novinky)

✴️ V.I.P. fan  je hlavní, důležitá, aktivní součást společného „gangu“ :)  Čteme, povídáme si, necháváme se inspirovat, motivovat, nebo rozebíráme blbosti a radíme se jedny s druhými, ať už pod svým skutečným jménem, nebo anonymně. (Viz. blogové forum nebo skupina Jsem žena)

✴️ V.I.P.  fan se mohou pravidelně účastnit soutěží o hodnotné dárky, které probíhají výhradně pro ně.

Titul V.I.P. fan je pro čtenářky, které mají rády tento blog a jsou na něm (podle možností) i aktivní. To znamená, že přejícně rozdávají lajky, občas nechají komentář na blogu, instagramu, nebo na facebooku, občas sdílí články, tipy, nebo příspěvky – a především (!!) řadí se mezi pravidelné čtenářky. V žádném případě bych nechtěla, aby se tento program využíval ke slepému sdílení nebo komentářům beze smyslu, jen kvůli odměně. Ale upřímně ráda udělám radost těm z vás, kteří upřímně fandí. A proto vznikl pojem V.I.P. fan’s. 

Jak se stát V.I.P. fan?

 1. Přihlaste se k odběru novinek emailem! V PC zobrazení najdete přihlášení v bočním sloupci blogu, v mobilním zobrazení stačí srolovat ke konci stránky.
 2. Buďte i nadále aktivní na sociálních sítích. Nezapomeňte pravidelně čekovat FB (nebo IG) profil, ne všechno se vám zobrazí samo! :)
 3. Vytvořte si profil na 👉 blogovém fóru 👈a přispívejte podle libosti. Výhodou je možnost vystupovat pod předzdívkou a anonymně.
 4. Přidejte se do skupiny 👉  Gang fanynek blogu 👈 na FB a realizujte se podle chuti.

Právě probíhá!

A můžete se pustit i do soutěžení. :) Zde najdete seznam chystaných, právě probíhajících i uplynulých soutěží. :)

 

Soutěž o kosmetiku a náramky, pro vás i vaši kámošku! 21.10 – 4.11.2018
Mary Kay batůžek, mk houbička a travel visačky 2.9 – 9.9.2018
Krajkové bandaletky z luxusnipradlo.cz          9.9 – 14.92018

 

Pro partnery blogu

Děkuji za dárky nebo produkty poskytnuté do soutěží, všem stávajícím partnerům. V případě, že se k nim chcete připojit, neváhejte a pište:

Těším se na vaši zprávu!

* indicates required field

16 Replies to “Pro fanoušky”

 1. Mili, na blogu jsou různé věci / okruhy zájmů, aby si každý přišel na své. Můžeš používat všechny, nebo si jen vybrat co ti je blízké a na co máš chuť. :)

  1. Odebírání novinek emailem. Tam je potřeba zadat email a potvrdit, následně ti přijde upozornění když napíšu něco nového. :)

  2. Komentáře na blogu. Články na blogu a jednotlivé stránky (jako je tato, kde si píšeme) se dají komentovat. Aby bylo možné zanechat komentář na blogu, je nutno být přihlášený (kvůli robotům a spamům). Jak se přihlásit, tě navede snaha zanechat komentář ;)

  3. Fórum. Je speciální diskusní stránka zde na blogu, dostaneš se na ní z hlavní stránky z nabídky (menu). Tam můžeš vkládat vlastní příspěvky, nebo komentovat příspěvky ostatních. Zde se přihlašuje zvlášť, máš tu svůj profil, který si můžeš upravovat, atp.

  4. V.I.P. fan’s. Je nový způsob odměňování fanoušků. To znamená, že pokud chceš patřit k VIP, je potřeba se přihlásit přes tlačítko „dárky“ na pravé straně obrazovky. I tady máš svůj profil, přihlašuješ se sem zvlášť a veškeré aktivity které provedeš přes toto tlačítko (sdílení, komentáře, atp. – všecko je to tam pěkně vypsané) sbíráš body. Každý měsíc 3 nejaktivnější VIP fanynky (s nejvyšším počtem bodů) dostanou za své body odměnu.

  Bod číslo 4 v podstatě jen monitoruje a odměňuje aktivitu ve výše zmíněných bodech. :) Zní to složitě, ale většinou stačí klikat a zkoušet, ono tě to navede. A jak už jsi jednou přihlášená, stačí uložit a web si to pamatuje. ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *