Menu Zavřeno

Video: Prázdniny po Česku, aneb 3x TIP na výlet v severních Čechách

Video: Prázdniny po Česku

Tak jsem zase doma! I když teda slovem „doma“ označuju vícero míst, dneska tím myslím Brno a návrat do pracovního procesu. Než se teda vším prokoušu a trochu se zajedu do rutiny, ještě jsem chtěla postnout video z domova č. 2 :)) a tím je můj rodný kraj. Takže prázdniny po Česku!

Miluju přírodu, lesy a procházky po místech, kde to není zrovna jako na Václaváku, čehož jsem si v severních Čechách opravdu užila. Hlavně teda i díky tomu, že bylo lehce „přeháňkový“ počasí, protože třeba Smědava je jinak hojně navštěvovaná zejména sběrači borůvek a milovníky pěší turistiky i cyklistiky. Z výletu do libereckého bazénu jsem sice udělala asi dvě fotky, ale přátelé… ty jsou fakt neprezentovatelný :D  Takže věřte, nebudou vám chybět.

Kromě výletu na Smědavu, k prameništi řeky Smědé, procházek lesem, prolejzání vojenských bunkrů a rádoby skákání po kamenech (přičemž si mamka málem „ulomila“ nohu :P :D ) jsme navštívili i Obří sud v Libverdě, kolonádu, nebo zmíněný liberecký bazén. Nejvíc jsem se těšila na samotný čas strávený s maminkou. Rodina je početná, přibývá nových soukmenovců a tak je čas, kdy si můžu dovolit být s mamkou téměř o samotě, v podstatě luxus. Kterého jsem si ale tentokrát mohla užít – a bylo to BOŽÍ!

Pokračování v září, kdy si spolu vyrazíme na týdenní dovolenou do Chorvatska. (Juhuuuu!!) A moje další poprvé… Poprvé v Chorvatsku. :D Fakt. :D Těším se moc, výhledy jsou krásný, ještě pořád jsem plná dojmů ze severu… Tak zejména pro ty, kdo pravidelně nesledují social media, posílám zážitky dál!

Posted in Tipy, Všehochuť, Ze života

Mohlo by tě zajímat:

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *