Video: Prázdniny po Česku, aneb 3x TIP na výlet v severních Čechách


Tipy, Všehochuť, Ze života / Středa, Červenec 18th, 2018

Video: Prázdniny po Česku

Tak jsem zase doma! I když teda slovem „doma“ označuju vícero míst, dneska tím myslím Brno a návrat do pracovního procesu. Než se teda vším prokoušu a trochu se zajedu do rutiny, ještě jsem chtěla postnout video z domova č. 2 :)) a tím je můj rodný kraj. Takže prázdniny po Česku!

Miluju přírodu, lesy a procházky po místech, kde to není zrovna jako na Václaváku, čehož jsem si v severních Čechách opravdu užila. Hlavně teda i díky tomu, že bylo lehce „přeháňkový“ počasí, protože třeba Smědava je jinak hojně navštěvovaná zejména sběrači borůvek a milovníky pěší turistiky i cyklistiky. Z výletu do libereckého bazénu jsem sice udělala asi dvě fotky, ale přátelé… ty jsou fakt neprezentovatelný :D  Takže věřte, nebudou vám chybět.

Kromě výletu na Smědavu, k prameništi řeky Smědé, procházek lesem, prolejzání vojenských bunkrů a rádoby skákání po kamenech (přičemž si mamka málem „ulomila“ nohu :P :D ) jsme navštívili i Obří sud v Libverdě, kolonádu, nebo zmíněný liberecký bazén. Nejvíc jsem se těšila na samotný čas strávený s maminkou. Rodina je početná, přibývá nových soukmenovců a tak je čas, kdy si můžu dovolit být s mamkou téměř o samotě, v podstatě luxus. Kterého jsem si ale tentokrát mohla užít – a bylo to BOŽÍ!

Pokračování v září, kdy si spolu vyrazíme na týdenní dovolenou do Chorvatska. (Juhuuuu!!) A moje další poprvé… Poprvé v Chorvatsku. :D Fakt. :D Těším se moc, výhledy jsou krásný, ještě pořád jsem plná dojmů ze severu… Tak zejména pro ty, kdo pravidelně nesledují social media, posílám zážitky dál!

One Reply to “Video: Prázdniny po Česku, aneb 3x TIP na výlet v severních Čechách”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *