Etický kodex a spolupráce

Etický kodex a spolupráce s blogem

Velmi si vážím všech čtenářů a followerů. Věřím, že jejich věrnost blogu stojí mimo jiné i na důvěře. I přesto, že jsem vždy pečlivě vybírala spolupráce s blogem podle jasně daných zásad, rozhodla jsem se, že udělám krok ještě dál. A to až k úplné transparentnosti, po vzoru těch nejlepších, kteří prosazují v blogování jasnou etiku.

Jsem transparentní.

Placené spolupráce od 14. 3. 2019 označuji hashtagem #placenaspoluprace a odkaz na partnera. U barterové spolupráce je to #barterovaspoluprace a odkaz na partnera.

Obsah blogu a sociálních sítí

Je absolutně autentický. Veškeré texty, fotky i grafiku tvořím sama, nekopíruji ani nestahuji cizí produkci za účelem dalšího šíření. U citací uvádím jména, jmenovité označení chybí pouze u internetem šířených vtipů nebo hlášek, kde není možné vypátrat zdroj. V případě, že mi chybí vlastní fotka, využívám legálně fotky z fotobanky. V případě využití cizí fotky tak činím se svolením autora a s označením původu (autora) fotografie.

Chráním vaše osobní údaje! Vaše emailová adresa je u mne v bezpečí a slouží pouze k účelům, ke kterým jste ji poskytli – tzn. zasílání informací ode mne v případě že jste vyhráli v soutěži, nebo jsou jiné, zajímavé novinky na blogu. :) Email zásadně neposkytuji třetím stranám.