O mně

Těší mne, jsem blogerka střední generace.

Blogerka, fotograf, copywriter a online markeťák. V krátkosti taky třeba zakladatelka hstg #jsemzena nebo autorka knihy #jablogerka.

Žena v produktivním věku, co kromě práce přemýšlí i o blbostech a občas se potřebuje vyspat. Pardón… *Vypsat! Mluvíme přece o blogu. Ale kvalitního spánku není taky nikdy dost. Všude říkám, že blog je pro ženy 30+ (páč pro dvacítky je toho kolem dost a mně už táhne na čtyřicet), ale určitě lze inspirovat i mladší ročníky, nebo vzorky opačnýho pohlaví. Asi zrovna ne outfity, ale kde jinde najít lepší tip na dárek pro ženu, než tady. Ne?

Strašně ráda jím. Hrozně miluju dovolenou, víkendy a volno, který stoprocentně skoro nikdy nemám. Snažím se žít zdravě, ale bez vepřovýho a  čokolády se to nikdy nedá přežít dlouho. Oblíbenej sport, je kafe a dort. Ale zuby nehty to občas prokládám nějakou kardio aktivitou. (Není nad to se občas zdravě nas*at.)  :))

Více o mé práci najdete na mém profesním webu www.janakuzelova.cz  No a více o tom, co mi táhne hlavou, moje spotřebitelský (ne)spokojenosti, úvahy, rádoby moudra a další, tady na blogu. Takže šup číst!

Díky za návštěvu a těším se, že i hodíte nějaký komentář do pléna!

Za www.jsemzena.eu, Jana – blogerka střední generace :)

blogerka střední generace

6 comments

  1. Ahoj,něco sem zaslechnul,že ses vdala,jestli je to fakt tak gratuluju a přeju vela štastia.Strejda.

  2. Ahoj, jmenuji se Helca, bude mi v červnu 40let, mám tři dcery, 13,12, a s novým partnerem a manželem roční holčičku. Objevila jsem tuto stránku nedávno. Jsem ze sebe strašně nešťastná, i když je vlastně vše v poradku. Manzel je úžasný ve všech ohledech, děti jsou zdravé a ve škole prospívají tak nějak normálně. Ale v mem vnitřku je něco co mi neustále říká ze jsem ošklivá a tlustá. Přibrala jsem s poslední holčičkou hodně. Bohužel už ani do zrcadla se nedivam. I když mi bude 40 stále hledám svůj styl oblékání protože mám pocit ze ve všem vypadam příšerně a lepší už to nebude. Jen vám píšu, ohledně toho zda by nebyl nějaký typ jak z tohohle čárového kruhu ven. Mám to od te doby co jsem žila s bývalým s kterým to nebyla prochazka růžovou zahradou. Dekuji za případně pozváni se Helca.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *