Kdo jsem?

Kdo jsem? Jsem Jana Kuželová. Blogerka, fotografka a "copík".

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje (a dredů). Milovnice života i v slzách... (Rádoby). Žena, tvořivý mozek, praktický skeptik, který přesto stále sní. Autorka knihy Já, blogerka.

Vezmu-li to zkratkou, jsem blogerka. Mimo jiné. :) Žena po třicítce, ke čtyřicítce blíž, s bujnou fantazií a inklinací k životnímu realismu. Kombinace je to, pravda, trochu podivná, ale jak se v dalších článcích dočteš, nehraju na „normálnost“, ale na „výjimečnost“. :)

Jsem objevitel. (A občas o sobě píšu v mužském rodě). Čas od času propadám záchvatům tvořivosti z materiálů, které jsem nikdy neměla v ruce a ráda zkouším nové. Věřím tomu, že co si nezažiješ, to nemáš, takže zážitků nemůže být nikdy dost! :) Věnuji se focení, ráda píšu, svou představivost vybíjím digitálním uměním a moje práce je tak trochu všecko dohromady: copywriter, fotograf a obsahový markeťák pro sociální sítě.

…ale nezapomínám především být ženou.

Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i seberealizace. Jde o soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. A tak pozvěte číst i muže. Měli by se tomu učit rozumět. ;) Na svém blogu chci psát o věcech duchaplných, i bezduchých.. čtenář si přebere. Občas recept, občas ze života, ale každopádně hodně citátů i humoru.

Zajímá - li vás více o mé práci a fotkách, mrkněte SEM! Pokud ne, jedeme dál. Buďme v kontaktu! Můžete se přidat na Facebooku, kde doporučuji zapnout sledování. Aby vám nové články na blogu neunikaly, stačí zadat email do kolonky v pravém bočním sloupci. No a pokud jste jako já i instagramerky, určitě  follow, budu se těšit!  :)

Díky za každou návštěvu na blogu, i zanechaný komentář.

X! J.

FacebookTwitterGoogle+Share

2 Replies to “Kdo jsem?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *