O mně

Těší mne, jsem blogerka střední generace.

Blogerka, fotograf, copywriter a online markeťák. V krátkosti taky třeba zakladatelka hstg #jsemzena nebo autorka knihy #jablogerka.

Žena v produktivním věku, co kromě práce přemýšlí i o blbostech a občas se potřebuje vyspat. Pardón… *Vypsat! Mluvíme přece o blogu. Ale kvalitního spánku není taky nikdy dost. Všude říkám, že blog je pro ženy 30+ (páč pro dvacítky je toho kolem dost a mně už táhne na čtyřicet), ale určitě lze inspirovat i mladší ročníky, nebo vzorky opačnýho pohlaví. Asi zrovna ne outfity, ale kde jinde najít lepší tip na dárek pro ženu, než tady. Ne?

Strašně ráda jím. Hrozně miluju dovolenou, víkendy a volno, který stoprocentně skoro nikdy nemám. Snažím se žít zdravě, ale bez vepřovýho a  čokolády se to nikdy nedá přežít dlouho. Oblíbenej sport, je kafe a dort. Ale zuby nehty to občas prokládám nějakou kardio aktivitou. (Není nad to se občas zdravě nas*at.)  :))

Více o mé práci najdete na mém profesním webu www.janakuzelova.cz  No a více o tom, co mi táhne hlavou, moje spotřebitelský (ne)spokojenosti, úvahy, rádoby moudra a další, tady na blogu. Takže šup číst!

Díky za návštěvu a těším se, že i hodíte nějaký komentář do pléna!

Za www.jsemzena.eu, Jana – blogerka střední generace :)

blogerka střední generace

4 comments

  1. Ahoj,něco sem zaslechnul,že ses vdala,jestli je to fakt tak gratuluju a přeju vela štastia.Strejda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *