Kdo jsem

Kdo jsem

Jsem žena, blogerka střední generace.

Blogerka, fotograf, copywriter a online markeťák. V krátkosti i zakladatelka hstg #jsemzena na instagramu, nebo autorka knihy Já, blogerka. 

Žena v produktivním věku, co kromě práce přemýšlí i o blbostech a občas se potřebuje vyspat. Pardon, *vypsat! Mluvíme přece o blogu. Ale kvalitního spánku taky není nikdy dost. Všude říkám, že blog je pro ženy 30+ (páč pro dvacítky je toho kolem dost a mně už čtyřicet odzvonilo), ale určitě tu najdou inspiraci i mladší ročníky, či vzorky opačného pohlaví. U mužů asi nebude předmětem zájmu dámský outfit na neděli, ale kde jinde najít lepší tip na dárek pro ženu než tady. 

Strašně ráda jím. Miluju dovolenou, víkendy a volno, který stoprocentně skoro nikdy nemám. Snažím se žít zdravě, ale bez vepřovýho a čokolády se to nikdy nedá přežít dlouho. Oblíbenej sport je kafe a dort, ale zuby nehty to občas prokládám i nějakou kardio aktivitou. (Není nad to se čas od času zdravě nas*at.)  :)) Fandím otužování jako způsobu relaxace pro duši i tělo. 

Pracovně sedím tak trochu na několika židlích. Manažerské a marketingové schopnosti uplatňuji v účetní kanceláři, ta kreativní část mého já se vyžívá v psaní a focení. No a více o tom, co mi táhne hlavou, moje spotřebitelský (ne)spokojenosti, úvahy, rádoby moudra a další, tady na blogu. Takže šup číst! 

Díky za návštěvu a těším se, že přispějete komentářem! 

Za www.jsemzena.eu, Jana 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *