Kdo jsem

Kdo jsem

Jsem žena, blogerka střední generace.

Blogerka, fotograf, copywriter a online markeťák. V krátkosti také zakladatelka hstg #jsemzena na instagramu nebo autorka knihy Já, blogerka. V jednačtyřiceti vdovou, přeživší po několikaletých peripetiích a stálehledající dobro, lásku i naději všude kolem sebe. Trochu střelený podivín ale v jádru je to celý zlatý! :)  

Žena v produktivním věku, co kromě práce přemýšlí i o blbostech a občas se potřebuje vyspat. Pardon, *vypsat! Mluvíme přece o blogu. Ale kvalitního spánku taky není nikdy dost. Všude říkám, že blog je pro ženy 30+ (páč pro dvacítky je toho kolem dost a mně už čtyřicet odzvonilo), ale určitě tu najdou inspiraci i mladší ročníky, či vzorky opačného pohlaví. U mužů asi nebude předmětem zájmu dámský outfit na neděli, ale kde jinde najít lepší tip na dárek pro ženu než tady. 

Strašně ráda jím. Miluju dovolenou, víkendy a volno, který stoprocentně skoro nikdy nemám. Snažím se žít zdravě, ale bez vepřovýho a čokolády se to nikdy nedá přežít dlouho. Oblíbenej sport je kafe a dort, ale zuby nehty to občas prokládám i nějakou kardio aktivitou. (Není nad to se čas od času zdravě nas*at.)  :))

Fandím otužování jako způsobu relaxace pro duši i tělo. Kreativní část mého já se vyžívá v psaní a focení.  No a více o tom, co mi táhne hlavou, moje spotřebitelský (ne)spokojenosti, úvahy, rádoby moudra a další, tady na blogu nebo sociálních sítích. Takže šup číst! 

Díky za návštěvu a těším se, že přispějete komentářem! 

Za www.jsemzena.eu, Jana 

 

6 comments

  1. Dobrý deň Jana 😉

    nejaký čas Vás sledujem na FB cez Vaše články. Podobností medzi nami je viac než dosť keď zoberiem písanie lásku k marketingu životu ako takému a čo sa týka tej osudovej jedinej lásky tam máme paralelu tiež. Budem rada ak si niekedy nájdete čas na krátke stretnutie. Bývam v Bratislave ale viem dobehnúť do ČR. Pekný deň a všetko len to naj 🧚😃🌌 Baška Schneider

  2. Dobrý den, kamarádka mi poslala odkaz na Vaše stránky. Máme hodně společného, s manželem jsem byla 10 let, nemůžu mít děti ( manžel měl 3) a přes měsícem se mi zabil na motorce. Zůstala jsem sama a pejskem …Byl za mnou v práci, šťastný a nadšený a, že se za chvíli uvidíme a už jsem ho nikdy neviděla…. ve Středu to bude měsíc … 😭 jen jsem zatím nahlédla na Vaše příspěvky na Facebooku, podívám se v klidu doma, ale děkuji, že píšete své pocity a ja se aspoň můžu připravit na to co mě ještě čeká 🙏🖤🪽
    Rychlá odpověď

    1. Soni, hlubokou a upřímnou soustrast, moc mne mrzí co Vás potkalo a čím procházíte. Moc doufám, že vám některé z mých příspěvků mohou dodat aspoň kapku naděje. Přeju mnoho sil a vytrvalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *