Short-posty

Advent: Zapal jiskru naděje ve svém srdci.

Advent: Zapal jiskru naděje ve svém srdci.

Advent může být obdobím stresu, komerce, smutku, anebo taky obdobím naděje. Zkusme využít přicházející období k malé introspekci, postavme se zády ke všemu, co se možná nepovedlo a nyní má tendenci gradovat, a znovu zapalme jiskru naděje ve svých srdcích. 

Advent: Zapal jiskru naděje ve svém srdci.

Blíží se advent. Pro mně letos hodně jiný, než v předešlých letech. Hodně jiný a výrazně smutnější.

Abych se přiznala, nad blížícím se obdobím adventu a Vánoc přemýšlím už delší dobu, a čím je blíž, tím větší úzkost mě z něj jímá. ALE!

Řekněme, že nechci být ve vleku osudu, ale sama ho chci tvořit. Řekněme, že nechci, aby mne formoval svět a špatná zkušenost, ale sama chci tvarovat místo, ve kterým si žiju.

Proto chci přicházející období věnovat NADĚJI. Chci znovu zapálit jiskru naděje ve svým srdci. Asi u toho budu zase dost brečet. Asi to bude i bolet. Ale jistojistě to přinese nějakej výsledek, protože JÁ, mám PLÁN. :)

Připojíš se?

Pak mi napiš do komentáře, o čem bude letos tvůj advent a nezapomeň se přihlásit k odběru článků emailem. 


Novinky emailem

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o nejnovějších příspěvcích z blogu? Chceš mít jistotu, že ti neuteče ani to nejdůležitější na sociálních sítích?  Nech mi na sebe e-mail a já se ozvu, až se něco šustne. :)
Nečekej, co se ti náhodně zobrazí na netu. Buď se mnou skutečně v kontaktu.

Na jaký email ti mám psát?
Loading

 

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

  1. Ahoj Jani, přečetla jsem tento mail taky nevím jak to zvládnu žijí a bydlím sama rodiče a celá rodina bydlí jinde než já, celkem jsem ty vánoce a svátky a silvetr nějak zvládala ale teďka nevím jak to zvládnu, všichni mají někoho ale já pořád v 39 nemám, hodně si připadám sama, psychika mi dává zabrat v tom to čase, mám totiž úzkostně depresivní poruchu osobnosti častý smutek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *