Inspirativní, Short-posty, Ze života

Short post: Podzimní

Short post: Podzimní

PODZIMNÍ 🍁

Celkem náročnej tejden, ale ty barvy venku, ty to vždycky o něco vylepšej.

Takže jsem se v nich před pár dny musela rovnou vyválet, doufajíc, že si nelehnu do psího ho*na. A jak myslíte, že to dopadlo?

No jasně že dobře! A co to ilustruje? Moji (občasnou) schopnost věřit tý lepší variantě. A podle vaší odpovědi poznáte, jak jste na tom s vírou a optimismem vy.

Víra a optimismus. Téma, kterým se aktuálně sama v sobě dost zaobírám. Kde je brát, po sérii tragických zkušeností? Není to něco, co musí v člověku zákonitě navěky zemřít?

Může se stát, řekla bych. Pokud člověk nemá dostatečně silnou motivaci. Třeba udělat si barevnou, podzimní fotku. A tak se rozhodne věřit, že dneska si do žádnýho ho*vna nelehne, a ono to i klapne! ☺️

Víra je rozhodnutí. Znovu a znovu věřit tý lepší verzi života. Tohle rozhodnutí je ale tak obrovsky těžký, že je k němu potřeba i obrovsky silné motivace. Na mně v tý nejčernější temnotě mysli, funguje jen jediné. Slovo. Slovo tvůrčí energie života.

To slovo zní:
Mnohá trápení zažívá spravedlivý, Hospodin jej ale ze všech vyprostí.
B21 Ž:34:20

A pak se nadechnu, a jdu ❤️ 

 

Novinky emailem

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o nejnovějších příspěvcích z blogu, a mít jistotu, že ti neuteče ani to nejdůležitější na sociálních sítích?  Nech mi na sebe e-mail a já se Ti ozvu, až se něco šustne. :)
Nečekej, co se ti náhodně zobrazí na netu. Buď se mnou skutečně v kontaktu.

Na jaký email ti mám psát?
Loading

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *