Co chce pod stromeček každý muž?

Co chce pod stromeček každý muž?

Milé ženy, dnešní článek  je v podstatě úplně zbytečný. :) Seznam těchto věcí, (které by každý muž rád pod stromečkem) pro žádnou z nás totiž nebude novinkou. Tedy alespoň pro ty z nás, kterým už je něco přes třicet. ;) Každopádně, víte dobře že občas tu máme i nějaké mužské reakce a tedy je nelze (a samozřejmě ani je nechci) vynechat. :)) Takže si to zkompletujeme. Co chce každý muž (nejen) od Ježíška?

1. Ferrari

Jasně, co na tom, že mu to nikdo nesplní (natož chudák Ježíšek). Ale Ferrari chce prostě každej. Nebo znáte chlapa, který by řekl „NE“? Fajn, kdyby ne Ferrari tak aspoň takovou X5ku BMW. Co? No bez diskuzí, prostě je to pravda. :)))

2. Rozpolcenou osobnost

Muži touží po rozpolcené osobnosti. Musí ale být ženského pohlaví. Že to zní divně? No to bych teda řekla. Ale je to tak. Slovy klasika: „To, po čem muži touží, je panna, která je děvkou.“  (Edward Dahlberg)
Takže pokud chcete muži udělat radost pod stromečkem, ideálně jako cudnost sama se smyslem pro zvrhlost. (Což tedy, mezi námi děvčaty, zní natolik komplikovaně, že bych ani nevěděla z které strany se do toho pustit :-o :))) Ale netýká se to jen tělesnosti, samozřejmě. Muži většinou dělá radost, pokud věci vidíte jako jeho kámoši. A klidně to s nima zapijete pivem. Ale (pozor na to!!!) pořád je tu ještě role hospodyňky, kterou také nesmíte zanedbat! No, protikladů by se našlo moc, ale řekněme, že už si umíme představit ten zbytek. ;)

..

každý muž

..

3. Být zase malej kluk

No, ono to asi není nejpřesněji řečeno. Muž, pokud si to tedy upřesníme, sám o sobě nechce být malým klukem. On jím je. Ale ani o tomhle on neví. (To víme my, ženský.) Pointa je prostě v tom, mít s ním pochopení, když se jako malý kluk chová. Může to být určitý druh paličatosti, umanutosti, trvání si na své pravdě, nebo již mnohokrát zmiňovaná rýmička. :))) Nejlepší dárek proto může být, když to akceptujete a holt mu chvíli tu „maminku“ zahrajete, no! :D

4. Být velkej kluk. Největší kluk. Chlap jak hora i kdyby měřil metr třicet

Když se podíváme na bod 3 a 4, opět nás to může maličko zmást. Znovu z toho je cítit jakási rozpolcenost. Ale tak to už s chlapy bohužel je. :))) Potřebují být za hrdinu. Za velikána a bojovníka. Aspoň občas. Tak holky, dejte jim to! Většina z nich asi nevyhraje MS v boxu, žejo, ale i tak mají na své velikánství právo. Takže nejkrásnější dárek pro ně bude to, že si všimnete třeba jak zatloukl hřebík do zdi (křivě, ale toho si zrovna nevšímáte!!) a nepraštil u toho ani sebe, ani nikoho jiného!!! Buďte ty, které umí vidět příležitost! :)))

5. Ticho a klid

Pro ty, které potřebují dovysvětlit: Abyste prostě aspoň občas držela hubu a krok. ;) Mužský mozek nesmí být přetěžován. Ano, my zvládáme myslet, mluvit i dělat tři věci naráz, ale pro chlapy je to scifi a dostává je to do stavu paniky. A následně útěku z domu. Takže jeden z dobrých tipů na dárek je, zavřít ústa. :))

Tak chlapi, ať máte letos důvod volat:
Děkujeme Ježíšku! :))

 

P.S. Neumím dělat tři věci naráz, natož u toho ještě na něco myslet.
P.P.S. Výjimky potvrzují pravidlo. :))

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *