Jak (ne)okořenit vztah

Copy of Citát (11)Jak (ne)okořenit vztah

Božena minule přiběhla s očima navrch hlavy, drmolí něco o totální katastrofě a u toho mi mává před nosem časákem. Než se mi podařilo ji pochopit, zvládla jsem zachytit jen pár slovíček, jako jsou Pepa, sex, trapas a já se na to můžu vykašlat.  No. Je vám snad jasný, že dneska půjde o další  „Božko-dizástr“.  :))

Takže Božena aktivně chtěla do vztahu přinést trochu toho experimentu. Ať si Pepan taky něco užije, udělat mu radost a tak. :) Znáte to, všude přehršle časopisů, knih a článků (ať už tištěných, nebo online), se spoustou vybídek typu „okořeňte si manželství, překvapte ho v posteli, sexuální poloha, která vás vystřelí ke hvězdám“ a tak dále a tak dál. Jeden by se až cítil provinile, že všecky ty rady neaplikuje v  praxi, nebo propadnul pocitu že když to nezkusí, tak vlastně jako by nežil.

Božena se doma totálně ztrapnila, když v jednom nejmenovaném časopise našla, že chlapi „Milují rajdy“. On to snad byl i nějaký nejmenovaný časopis pánský. Začíná nějak na M, myslim. A tak podle (zdálo by se) nejlepšího receptu, zosnovala ďábelský plán, jak to Pepanovi okořenit. I když.. spíš „osladit“.

Našla na internetu nějaký e-shop se spodním prádlem a vybrala si ten nejvykřičenější model. Samozřejmě, v rudých barvách. Doplnila rudou rtěnkou a jala se chystat své večerní překvapení.

Navlékla se do oblečku a vysokých podpadků, po bytě zapálila svíčky, nalila šampaňské a čekala za dveřmi až Pepánek dorazí z práce. První hrůznost nastala, když Pepa zamyšlen strká klíče do zámku, pak otevírá dveře a z bytu na něj bafne nepřirozeně zmalovaná (ne)známá tvář. Asi v kombinaci s tím přítmím se hrozně lek, a málem ho klepnul infarkt. Božena teda běžela pro židli a omlouvala se, že to nechtěla: „Promiň, promiň, Pepo pro..“ a …PLESK. Jehlové podpadky na naleštěných parketách Božku zradily.  No prostě se jí zvrkla noha a praštila s sebou tak, že židle k Pepovi doletěla sama. Co bylo ale totálně nejhorší – že je u toho všeho téměř nahatá.

Pepa si sednul a kouká jak je Božena rozmázlá na parketách. Nikoho to nevzrušilo a Božena došla k názoru, že se na ňáký taký blbosti může příště vykašlat. :))

Tak samozřejmě jsme se tomu ve finále dost zasmály. Prostě nejsou všichni stejní (ani chlapi ani ženský) a v první řadě je nejlepší být sám sebou – i když snad občas zkoušíme nějaké ty novoty. :)) Krom této příhody nás napadlo ještě pár dalších rad, jak si (ne)okořenit vztah:

1. Zkuste kámásútru

Zejména párům po padesátce to určitě udělá dobře na páteř, kyčelní a kolenní klouby. Na druhou stranu, možná se vám pak podaří na na tu oparaci s kolenem dostat dřív. :))

2. Uvařte večeři o svíčkách a nalijte víno

Pravděpodobně se oba nacpete jak sud a když to ještě zalijete lahvinkou až dvěma, máte zaručené, že maximální aktivita ke které se vybičujete, bude odfunět do postele.

3. Pořiďte si sexuální pomůcky

Při troše (ne)štěstí se zaseknete nad zkoumáním roztodivného předmětu, jehož použití se vám rovná záhadě bermudského trojúhelníku.

Rady jsou prostě fajn, ale je to s nimi stejně jako s pitím: S mírou! :)

Máte nějakou podobnou praštěnou zkušenost?

P.S. Pořád sbíráme dotazy do kecacího videa s Boženou. Máte li vtipné, nebo životně důležité otázky, pište. Pište i  pokud vás zajímá „jenom“ kde kupuju třeba rohlíky ;) Ráda na vše odpovím (a od Božky přetlumočím) v dalším kecacím V-logu.  :)


Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *