Všechny články

Playboy opět ženy svléká. Mohlo to dopadnout jinak?

Playboy opět ženy svléká. Mohlo to dopadnout jinak?

Playboy opět ženy svléká

Tak jsem se dočetla, že Playboy se opět vrací ke striptýzu. To byl taky nápad, začít modelky strojit. A samozřejmě, že jim ten nápad neprošel. Cooper Hefner, syn zakladatele magazínu Payboy na svém Twitteru konečně připouští, že původní prezentace nahoty na stránkách časopisu byla sice zastaralá, ale bylo chybou ji vypustit úplně. 

Překvapení?

Fakt ne. Že by se svého času odvážný průkopník mezi pánskými časopisy, postavený na lehce (a někdy i těžce) erotických snímcích žen, zřekl svého stěžejního prvku (nahoty) a čtenáři mu to odpustili? Samozřejmě že ne!

Překvapená nejsem ani trochu. Spíš nechápu, co od podobného výmyslu čekal. Že se stane novým National Geographic? :P Podobný krok z podobného časopisu udělá nudnou „řadovku“. Obsahem totiž nijak nevyčnívá a pokud vypustí i to pěkné pokoukání na kterém si postavil jméno, zbyde z něj jen otázka: proč by si ho člověk měl ještě kupovat.

Zastaralá nahota

Americký Playboy sice nemám zas tak dobře prolustrovaný, každopádně je otázkou i to, zda se dá nahota prezentovat zastarale. Naháč je prostě naháč ne? I když, pravda, asi záleží na tom, zda má slečna prsatka v ruce prachovku z minulého století, nebo pózuje s hadicí nejmodernějšího vysávacího přístroje současnosti. Nebo jsem „out“ já. Prachovka mi prostě připadala jako záměr a vintage pokládám za jeden z trendů.

Americký Playboy fungoval bez nahoty rok a už se vrací ke své původní verzi. Ten český se o to samozřejmě ani nepokoušel. (Proč asi.) A jak předplatitelů ubývalo, vytratilo se i „šlechetné“ rozhodnutí čtenářům ty baby při-oblékat.

Ale kluci, tuhle budoucnost by vám vyvěštila každá česká Božena a mohli jste si ušetřit rok ve ztrátě. ;)

[Best_Wordpress_Gallery id="11" gal_title="Playboy"]

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *