Představuji: Mary Kay letní novinky!


Všehochuť / Středa, Srpen 9th, 2017

Představuji: Mary Kay letní novinky!

Mary Kay má spoustu krásných, nových produktů z letní řady! A já jsem měla opravdu velkou radost, když mi přišel balíček s možností některé z nich otestovat a samozřejmě (i především!!), vám je představit!

Zpravidla cokoli přijde z Mary Kay, mne hned po otevření balíčku ovane příjemnou vůní. Tentokrát tomu nebylo jinak. A “na vině” byla příjemně vonící, aromatická svíčka. Bude skvělá na letní, provoněné romantické večery.

Paletka očních stínů berry haute

4 nové odstíny v růžovo fialové. Nejsvětlejší růžová  je matná, zbylé stíny jsou jemně mětalické. Hezky se s nimi pracuje i stínuje a je možné je použít jak na světlejší denní, tak na tmavší večerní líčení.

Tekuté oční linky v tužce

Perfektní v kombinaci s paletkou. Osobně moc nemusím linky typu fix, ale možná je to tím, že s nimi neumím moc pracovat. Jakkoli, tužka vypadá velmi luxusně, elegantně a rovnou linku s ní uděláte snáz, než štětečkem.

Pololesklá, gelová rtěnka Luminous Lilac

Trio produktů na líčení uzavírá rtěnka, v příjemném odstínu, který sedne snad každé ženě. Ta je jemně perleťová, výrazná tak akorát a rovněž rty příjemně zvláční.

 

Sail to the moon body spray

Osvěžující tělový sprej. Na léto skvělá vychytávka, která osvěží nejen vás, ale i lidi ve vašem okolí.  Vás rozprašovačem a ostatní svěží vůní, ve které se mísí citrusy a květiny.

Reklamní bonbóny

Mary Kay věnuje část svých výdělků na charitu, k čemuž slouží především platíčko bonbónků. Ty jsou z části ručně vyráběny a na krabičce najdete i štítek se jménem dané osoby.

Tak, co říkáte na novinky? Vybraly by jste si? 

Kompletní nabídku omrknete na stránkách http://www.marykay.cz/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *