Partneři a spolupráce, Všechny články

Recenze: Bytové vůně Provoňsi.cz

Recenze: Bytové vůně Provoňsi.cz
Placená spolupráce

Recenze: Bytové vůně Provoňsi.cz

V Brně se nám otevřela nová, voňavá prodejna zaměřená na bytové parfémy, vonné, ručně vyráběné sáčky nebo vůně do auta. Najdete ji v OC Omega na Svoboďáku, hned v přízemí a podle čichu. :) Přiznám se, že jsem si až do dnešního dne interiérovou vůni nikdy nepořizovala. Mám ráda svíčky, pokud jsou vonné tak je to plus, který ráda využívám k provonění domácnosti, hlavně na podzim a v zimě. Návštěva obchůdku a produkty Provoňsi, jsou tedy takovou mojí malou premiérou. :)  A dnes pro vás mám recenzi.

Potkala jsem se se slečnou Míšou, která je opravdu velmi milá, ochotná a s výběrem dokáže skvěle poradit. Já většinou čím více mám možností, tím víc se v tom ztrácím a možnost namíchat si svou vlastní vůni, pro mě není zrovna lehká výzva. :)) Nakonec jsem s vybíráním zůstala u hotových parfémů.

Tohle léto u mě zjevně patří ostružinám. Právě jejich vůně, se mi v Provoň si  stala jedním z favoritů. Stejně tak mě uchvátila dámská, parfémová novinka v l’Occitane, ve které (jak jsem zjistila) také dominuje voňavá složka ostružin. Takže nová láska asi. :) Z dalších bytových parfémů Provoň si, mi seděla například vůně Neroli, Čisté prádlo, Myrha a kadidlo nebo jemné koření z nabídky vůní do auta.

Plusy

Z hlavních plusů bych asi zmínila možnost zvolit intenzitu vůně přesným poměrem vonných olejů. Další věcí, kterou vnímám velmi pozitivně, je právě zmíněné konkrétní procento obsahu vonných olejů, které je vždy uvedeno – a což nebývá úplně typické, oproti konkurenčním značkám.  Cena je dalším, velkým plusem. Za 50ml vonné směsi, zaplatíte kolem dvou stovek. V ceně už je i flakónek na vůni a dřevěné tyčinky, které nasakují a šíří vůni.

Mínusy

Nevidím. :) Je pravda, že taky nemám moc s čím porovnávat, protože jsem v otázce bytových vůní ještě celkem „nepolíbená“ :)) ale osobně jsem prostě spokojená a s klidným srdcem doporučím dál.

Už jste vyzkoušeli obchod Provoň si, nebo nakoupili u nich na eshopu? Pokud ano, napište mi jak jste spokojení, ráda se dozvím. :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.