Recenze: Tělové mléko Weleda

recenze weledaRecenze:  Tělové mléko Weleda na citlivou pokožku

Další produkt, který jsem poctivě vyzkoušela (a poctivě ho používám) je tělové mléko od Weledy. Samozřejmě, proti Weledě a vůbec proti přírodním produktům se toho dá říct velmi málo, pokud vůbec. A já žádné proti zatím nezjistila. Možná, že cena je mírně vyšší.. i když to snad také není argument, v případě bylinkové a přírodní, kvalitní kosmetiky. 

Toto mléko je z mandlové řady a je vhodné i pro citlivou pokožku, stejně jako většina produktů od Weledy. Moc krásně voní po hořkých mandlích. Tuto péči si užívám i v podobě krému na ruce, o na který už jsem vám recenzi psala.

Konzistence mléka je tak akorát řídká, aby se dobře mazala, ale s hutnou a  výživnou texturou. Po namazání se dobře vsakuje a mám opravdu pocit dlouho hydratované kůže. Za mně určitě plný počet bodů, jen by ta lahvička mohla být o něco větší než 200ml.  :)

Vaše názory na Weledu a její produkty?  J.

recenze weleda

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 Response

  1. 15.11.2016

    […] gel – s bio sezamovým olejem. A na závěr jsem vyživila pořádnou dávkou mandlového, tělového mléka pro citlivou pleť, hloubkově hydratující a vyživující. S sebou balím hlavně tělové […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *