Recenze Weleda: Výživný krém na suchou a citlivou pleť

RECENZE (1)Recenze Weleda: Výživný krém na suchou a citlivou pleť

Trošku pokulhávám s recenzemi a kupí se mi tu plno kosmetických úúžasností, o které vás nechci připravit. :) Do Weledy krému na suchou pleť jsem se pustila tak rychle, že jsem ho nějak nestihla vyfotit ještě zabalený :D a už ho tam je jen půlka.

Což je vlastně recenze sama o sobě, padnul mi do noty. :) Jestli si pamatujete, poslední dva krémy co jsem si kupovala, byly od španělské značky, proti vráskám. Jsou sice výživné, ale přeci jen mají lehčí texturu a já jsem zvyklá mít v zásobě i hutnější krém pro případ, když mám pocit sušší pleti. A bylinková varianta je pro tento případ ideální. Jde o univerzální, regenerační krém, s hojivými schopnostmi v případech drobných poranění. Používat ho může v podstatě celá rodina, na den i noc, pleť obličeje i rukou.

Mně osobně příjemně voní. Nemažu se s ním denně, ale čas od času se „pohýčkám“ bylinkovou péčí právě v případech, když si chci více hloubkově prohydratovat obličej, nebo ruce. :) S Weledou jem zatím nebyla nikdy nespokojená. Chystám se vyzkoušet ještě masážní olejíček ;) a citrusový sprcháč, tak dám vědět.

Co vy, máte zkušenost?
Těším se na komentáře!

J.

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 Response

  1. Andrea napsal:

    Mam a je skvely, muzu jenom doporucit
    Andreablog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *