Short-posty

Shortpost 01: Na zdraví!

Shortpost 01: Na zdraví!

Shortpost 01: Na zdraví!

Tak holky, na zdraví, na víkend, a třeba na nový začátky, což? :)
...
Zas jednou prožívám takový lehce přelomový období. Rozloučili jsme se (v dobrém) s jedním klientem, kterému jsem dodávala celkem široký rámec služeb, a to s sebou nese příslib nových věcí. :) Dneska jsem první den o dost víc free a původní úmysl byl mít z toho radost, dopřát si volnější léto, dotáhnout pár svých rozdělaných věcí a ušetřenou energii investovat do posunu svých aktivit na vyšší level.
...
No zatím jsem strhaná ještě víc než obvykle, nevim jak to dělam, ale práce jsem teda přes den míň neměla, :) a ještě navíc jsem z toho taká ňáká nesvá. :) Joo, změny. Čím to, že je člověk nemá rád, i když jsou zcela dobrovolný a vlastně se na ně i těšil?
...
Jde o zvyk, si řikám. Svlíkání železný košile holt není úplně nejkomfortnější záležitost a nutno přiznat, že se člověk často radši nechá přikovanej k zábradlí, než aby našel lepší místo pod sluncem. 🥴
...
Jsem trochu out of my comfort zone, ale chci to slavit, protože přesně tohle je totiž spouštěč nových věcí. Progres. A vůbec všecko co si člověk přeje, ale setrvávání v železný košili mu to nedovolí, obírá o odvahu a i víra v nové vrcholy slábne... A slábne... Znáte to?
...
Takže jo. Mixed emotions. Ale důvod k oslavě. :) Takže NA ZDRAVÍ! A na nový, vyšší vrcholy! 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *