Short-posty

Shortpost 01: Na zdraví!

Shortpost 01: Na zdraví!

Shortpost 01: Na zdraví!

Tak holky, na zdraví, na víkend, a třeba na nový začátky, což? :)

Zas jednou prožívám takový lehce přelomový období. Rozloučili jsme se (v dobrém) s jedním klientem, kterému jsem dodávala celkem široký rámec služeb, a to s sebou nese příslib nových věcí. :) Dneska jsem první den o dost víc free a původní úmysl byl mít z toho radost, dopřát si volnější léto, dotáhnout pár svých rozdělaných věcí a ušetřenou energii investovat do posunu svých aktivit na vyšší level.

No zatím jsem strhaná ještě víc než obvykle, nevim jak to dělam, ale práce jsem teda přes den míň neměla, :) a ještě navíc jsem z toho taká ňáká nesvá. :) Joo, změny. Čím to, že je člověk nemá rád, i když jsou zcela dobrovolný a vlastně se na ně i těšil?

Jde o zvyk, si řikám. Svlíkání železný košile holt není úplně nejkomfortnější záležitost a nutno přiznat, že se člověk často radši nechá přikovanej k zábradlí, než aby našel lepší místo pod sluncem. 🥴

Jsem trochu out of my comfort zone, ale chci to slavit, protože přesně tohle je totiž spouštěč nových věcí. Progres. A vůbec všecko co si člověk přeje, ale setrvávání v železný košili mu to nedovolí, obírá o odvahu a i víra v nové vrcholy slábne… A slábne… Znáte to?

Takže jo. Mixed emotions. Ale důvod k oslavě. :) Takže NA ZDRAVÍ! A na nový, vyšší vrcholy! 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.