Soutěž: O tašku plnou kosmetiky různých značek!

Soutěž: O tašku plnou kosmetiky různých značek!

A je tu další soutěž! :) Už jsem avízovala, že tentokrát půjde o kosmetiku – které bude skutečně dost! :) Plná taška – krásný, pruhovaný shopper z pevného, omyvatelného materiálu, který je součást výhry. :)

Kdo čtete pravidelně, víte, že se v poslední době snažím prohlubovat vztahy s fanoušky blogu. ;) To se nějakým způsobem odráží i v soutěžích, které  jsem se rozhodla pořádat jen pro věrné čtenáře, jako určitou formu dárku – kterým jsou pro mě oni samotní.  ;)

Pro koho je tedy soutěž určena?

Pro všechny, kdo rádi čtou tento blog, pravidelně sledují a pokud mají co říci, rádi se i zapojí komentáři. Co přesně to obnáší v praxi, najdete v článku ZDEPodmínkou účasti v soutěži je mít nastaveny body 1, 2 a 3 jako splněno. ;)  (viz zmíněný článek ZDE)

Jak se zapojit?

Jednoduše, jako vždycky:

1. Sdílejte tento příspěvek (nebo fotoalbum) na svém sociálním profilu FB, IG, nebo Twitter. (Stačí repost)
2. Do komentáře pod příspěvkem napište „proč rádi čtete tento blog“ ?
3. A už jen sledujte stránky a počkejte si na vyhlášení vítěze. :)

Příspěvky musí být sdíleny veřejně (ne jen s okruhem vašich přátel), protože jen tak je mohu na vaší zdi vidět. ;)

Kdo a kdy vyhraje?

Autor(ka) nejzajímavějšího komentáře bude vybrána 22.4 (za 14 dní) a vítěz(ka) bude vyhlážena zde na blogu i sociálních sítích. Nezapomeňte tedy občas čeknout a případně se ozvat napsat si o svou výhru!

Co najdete ve své nové tašce plné kosmetiky?

Samé radosti! :) Tři produkty značky LUSH, sprchový gel, tuhý šampon a olejíček do koupele. Tři kosmetické produkty značky Mary Kay, sprchový gel, tělové mléko a tělový krém. Součástní výhry je i krásná jarní taška I love Mary Kay a opojný perfém značky Revlon.

Držím palce a těším se na vítěze!

soutěž IMG_20180408_143131_1523191668119

IMG_20180408_142904_1523191756920IMG_20180408_142716_1523191852365

IMG_20180408_142229_1_1523191928332

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

7 komentářů

 1. Barbora Knapová napsal:

  Mně se moc blog líbí, protože mám pocit, jako bychom byly stoleté kamarádky :). Líbí se mí články na různá témata, možnost se zapojit a vyjádřit svobodně svůj názor, aniž by na mě hned kdokoliv útočil :). Líbil se mi dnešní příspěvek o botkách :) Bohužel se přiznám, že jsem zatím moc příspěvků nepřidala, protože bojuji s časem (ach ta práce!), ale polepiším se! JO a velký plus je ten, že blog vede Brňanda a jelikož i já pocházím z blízkého okolí Brna, líbí se mi o to více komunikovat.

 2. Ifanka napsal:

  Ahoj žeru tě od počátku co čtu tvoje řádky. Bavíš mě ani nevím kolikrát mi tvoje slova vykouzlily usměv na tváři i když jsem měla den na prd. Hodně s dovím o některé kosmetice a trendech což vůbec jinak nějak nestíhám řešít. A hlavně žeru tvoje dredy a jsi mi motivací k pseudům :P

 3. Barbora Červenková napsal:

  ahoj, tak mě baví, že je blog správně „uhozený“ a autentický – nehrajete si na styl, na masku, jste prostě sama sebou. A to je z článků vidět. Navíc, jsem veliká požitkářka, takže mě baví Vaše Fb fotky z různých kavárniček, restaurací a drogerií :) sdílím na Fb jako Barbora Francová

 4. Kateřina Ottmarová napsal:

  sdílela jsem na FB a baví mě, protože je to ze života :)

 5. Šárka Lýrová napsal:

  Sdílím na FB:Proč?Blog se mi zkrátka vážně líbí a vždycky splní to,co slíbí.Novinka novinku střídá a to já si fakt hlídám!Ať daří se vám stále víc,je mnoho těch,co nemají co říct.Vy však ano,jde to samo!

 6. Klára Skýpalová napsal:

  Proč ráda čtu tento blog? Je to pro mne určitý druh relaxace. Jako pracovně vytížená matka, toho mám za celý den často až nad hlavu. Vaše články jsou pestré, čtivé a vždy mne zaujmou. Líbí se mi úhel vašeho pohledu při psaní článků. Jen tak dále. Klára. :-)

 7. jsemzenaeu napsal:

  JSEM ŽENA
  Zveřejnil(a) Jana Kuželová · Právě teď ·
  👂👄💅KDO VYHRÁL TAŠKU PLNOU KOSMETIKY? 💅👄👂

  Holky holky, to vybírání nejzajímavějších komentářů je čím dál těžší. :D Příští soutěž to asi zas necháme náhodě, protože jsem se klasicky nemohla rozhodnout. :D Všechny jste psaly moc hezký komentáře, moc se mi líbily ty s fotkou od Tynuš Ka a @Petra Šmídková. Svým způsobem mne taky upoutal komentář od @Milena Celerová. A tak jsem se rozhodla následujícím způsobem:

  Výhru získává Míla C. – To aby viděla, že člověk nikdy nemá předem házet flintu do žita a příště se do toho pustila se stejnou vervou, jako ostatní. ;) No a další dva, které mne upoutaly asi nejvíc (i díky fotkám i díky textu) odměním malinkým překvapením. :) Takže holky, všecky 3 – napište mi prosím buď SZ nebo mail a domluvíme se na odeslání výhry. :) <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *