Menu Zavřeno

Soutěž: O tašku plnou kosmetiky různých značek!

Soutěž: O tašku plnou kosmetiky různých značek!

A je tu další soutěž! :) Už jsem avízovala, že tentokrát půjde o kosmetiku – které bude skutečně dost! :) Plná taška – krásný, pruhovaný shopper z pevného, omyvatelného materiálu, který je součást výhry. :)

Kdo čtete pravidelně, víte, že se v poslední době snažím prohlubovat vztahy s fanoušky blogu. ;) To se nějakým způsobem odráží i v soutěžích, které  jsem se rozhodla pořádat jen pro věrné čtenáře, jako určitou formu dárku – kterým jsou pro mě oni samotní.  ;)

Pro koho je tedy soutěž určena?

Pro všechny, kdo rádi čtou tento blog, pravidelně sledují a pokud mají co říci, rádi se i zapojí komentáři. Co přesně to obnáší v praxi, najdete v článku ZDEPodmínkou účasti v soutěži je mít nastaveny body 1, 2 a 3 jako splněno. ;)  (viz zmíněný článek ZDE)

Jak se zapojit?

Jednoduše, jako vždycky:

1. Sdílejte tento příspěvek (nebo fotoalbum) na svém sociálním profilu FB, IG, nebo Twitter. (Stačí repost)
2. Do komentáře pod příspěvkem napište „proč rádi čtete tento blog“ ?
3. A už jen sledujte stránky a počkejte si na vyhlášení vítěze. :)

Příspěvky musí být sdíleny veřejně (ne jen s okruhem vašich přátel), protože jen tak je mohu na vaší zdi vidět. ;)

Kdo a kdy vyhraje?

Autor(ka) nejzajímavějšího komentáře bude vybrána 22.4 (za 14 dní) a vítěz(ka) bude vyhlážena zde na blogu i sociálních sítích. Nezapomeňte tedy občas čeknout a případně se ozvat napsat si o svou výhru!

Co najdete ve své nové tašce plné kosmetiky?

Samé radosti! :) Tři produkty značky LUSH, sprchový gel, tuhý šampon a olejíček do koupele. Tři kosmetické produkty značky Mary Kay, sprchový gel, tělové mléko a tělový krém. Součástní výhry je i krásná jarní taška I love Mary Kay a opojný perfém značky Revlon.

Držím palce a těším se na vítěze!

soutěž IMG_20180408_143131_1523191668119

IMG_20180408_142904_1523191756920IMG_20180408_142716_1523191852365

IMG_20180408_142229_1_1523191928332

Posted in Soutěže, Všehochuť

Mohlo by tě zajímat:

7 Comments

 1. Barbora Knapová

  Mně se moc blog líbí, protože mám pocit, jako bychom byly stoleté kamarádky :). Líbí se mí články na různá témata, možnost se zapojit a vyjádřit svobodně svůj názor, aniž by na mě hned kdokoliv útočil :). Líbil se mi dnešní příspěvek o botkách :) Bohužel se přiznám, že jsem zatím moc příspěvků nepřidala, protože bojuji s časem (ach ta práce!), ale polepiším se! JO a velký plus je ten, že blog vede Brňanda a jelikož i já pocházím z blízkého okolí Brna, líbí se mi o to více komunikovat.

 2. Ifanka

  Ahoj žeru tě od počátku co čtu tvoje řádky. Bavíš mě ani nevím kolikrát mi tvoje slova vykouzlily usměv na tváři i když jsem měla den na prd. Hodně s dovím o některé kosmetice a trendech což vůbec jinak nějak nestíhám řešít. A hlavně žeru tvoje dredy a jsi mi motivací k pseudům :P

 3. Barbora Červenková

  ahoj, tak mě baví, že je blog správně „uhozený“ a autentický – nehrajete si na styl, na masku, jste prostě sama sebou. A to je z článků vidět. Navíc, jsem veliká požitkářka, takže mě baví Vaše Fb fotky z různých kavárniček, restaurací a drogerií :) sdílím na Fb jako Barbora Francová

 4. Šárka Lýrová

  Sdílím na FB:Proč?Blog se mi zkrátka vážně líbí a vždycky splní to,co slíbí.Novinka novinku střídá a to já si fakt hlídám!Ať daří se vám stále víc,je mnoho těch,co nemají co říct.Vy však ano,jde to samo!

 5. Klára Skýpalová

  Proč ráda čtu tento blog? Je to pro mne určitý druh relaxace. Jako pracovně vytížená matka, toho mám za celý den často až nad hlavu. Vaše články jsou pestré, čtivé a vždy mne zaujmou. Líbí se mi úhel vašeho pohledu při psaní článků. Jen tak dále. Klára. :-)

 6. jsemzenaeu

  JSEM ŽENA
  Zveřejnil(a) Jana Kuželová · Právě teď ·
  👂👄💅KDO VYHRÁL TAŠKU PLNOU KOSMETIKY? 💅👄👂

  Holky holky, to vybírání nejzajímavějších komentářů je čím dál těžší. :D Příští soutěž to asi zas necháme náhodě, protože jsem se klasicky nemohla rozhodnout. :D Všechny jste psaly moc hezký komentáře, moc se mi líbily ty s fotkou od Tynuš Ka a @Petra Šmídková. Svým způsobem mne taky upoutal komentář od @Milena Celerová. A tak jsem se rozhodla následujícím způsobem:

  Výhru získává Míla C. – To aby viděla, že člověk nikdy nemá předem házet flintu do žita a příště se do toho pustila se stejnou vervou, jako ostatní. ;) No a další dva, které mne upoutaly asi nejvíc (i díky fotkám i díky textu) odměním malinkým překvapením. :) Takže holky, všecky 3 – napište mi prosím buď SZ nebo mail a domluvíme se na odeslání výhry. :) <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *