Všechny články

Úsměv vám problém nevyřeší, ale…

Úsměv vám problém nevyřeší, ale…

cituji-20Úsměv vám problém nevyřeší, ale nas**e tolik lidí kolem, že stojí za to si ho udržet.

Další hláška, která mně ukrutně pobavila. :))) A dokonce motivovala k zamyšlení, kolik podobných moudrostí se dá do života aplikovat. Když už ne proto, že chceme být optimisty, tak alespoň proto, že nedopřejeme satisfakci pár exemplářům, kteří se nemohou dočkat, až v nových lodičkách nakročíme do psího exkrementu. Problém?Vyřešíme!

Každá z nás už si určitě zažila období, ve kterém se necítila úplně na výši. A v těchto životních momentech, se vám zrovínka poštěstí narazit na někoho, koho byste nejraději ani nepozdravili (jelikož jisté negativní vzpomínky jsou ještě příliš čerstvé), natož s ním rozvíjeli hlubokomyslnou debatu o životě. A přesně pro tyto okamžiky, slouží tento „tahák“ odpovědí do kapsy, díky kterému se žádná z našich sokyň nebude moci škodolibě zaradovat. :)) Jo, a nezapomeňte se u toho hodně usmívat!

  • Ahoj, tak jak je?
  • Čoveče skvěle. Zrovna jsem dostala po druhé přidáno.
  • Slyšela jsem, že tě Pepan opustil.
  • Fakt? No to nevím odkud. Pepana jsem totiž opustila já. Zjistila jsem, že chci žít v polygamickém vztahu. Víc hlav víc ví. :)
  • Tak co, kdy se konečně vezmete?
  • No hele, pravděpodobně až bude půlka z vás po druhé rozvedená. :)
  • A ty jako nechceš děti?
  • A ty bys jako nechtěla víkend sama pro sebe?
  • Tak konečně máš chlapa?
  • Už dávno. Ale konečně jsem zjistila, jak příjemné je chlubit se jeho přednostmi, zatímco ten tvůj se támhle dloube v nose.

Jo. Existují lidé, kteří pokládají otázky jen proto, aby duševně onanovali nad vaší zkroušenou tváří a jejich životní radost pramení z vašeho nasupeného výrazu ;) Přitom si stačí jen vzpomenout, že úsměv sice všecky vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí kolem, že stojí za to si ho udržet. :) Takže se ho co? Držme!

P.S. - A teď se vám k něčemu přiznám jo? Já jsem to podle podobných taháků nikdy neuměla ;) :D Jediný co na nich zvládnu, je, že mně napadnou až s křížkem po funuse. :))

Takže pro ty, co to mají podobné, ještě rady Bé a Cé! :))

Varianta B - schovejte se do té doby, dokud nemůžete vyjít ven s úsměvem vítěze.
Varianta C - předstírejte, že jste se stala hluchoněmou.

Howgh

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *