Inspirativní, Všechny články, Výlety a cestování

Víkendové zážitky a Designblok 2015

DSC_7721Víkendové zážitky a Designblok 2015

Tak holky, jak jsem splíbila, přináším zprávy z víkendu. :) Ten byl u mně tedy velmi nabitý. Cesta do Prahy ke kamarádce, v pátek menší párty - která byla nakonec dost velká :-O takže v sobotu jsem (klasika) myslela, že se snad nezvednu z postele.

Po sto letech jsem vydržela hopsat od večera do rána (přesně do 05:00) v lodičkách na podpadku, takže den poté (vlastně tentýž den, jen o něco později), mně bolela nejen hlava, ale celé tělo i s nohama.

Achjo. Máte to taky tak? Vzpomínaly jsme s kámoškou, jak jsme ve dvaceti odběhaly celou zimu i po ledě v kozačkách  na jehlovém podpadku, bez mrknutí oka. Teda nechci lamentovat.. ale kde jsou ty časy. Nebo že bych byla prostě "jen" lenoch?

Kde jsem to skončila.. jo, že se snad nezvednu z postele. Nakonec jsem se samozřejmě zvedla a vyrazily jsme s kamarádkou na Designblok. Vlivem atmosféry ze mně únava rychle spadla. podobné akce miluju. Ani ne tak kvůli produktům samotným, spíš kvůli atmosféře.. lidem.. barvám, tvarům, nebo černobílé. Na podobných akcích je výborný to, že můžu kdekoli cokoli a kohokoli fotit, aniž by mu to připadalo nějak divný, nebo se měl potřebu ohrazovat. Prostě - "fotografí ráj" ;))

Večer jsme vyrazily na running sushi.. na který už asi dlouho nepůjdem. Ryb čím dál míň. Rýže a přesmaženého čím dál víc. Viděla bych to spíše na pořádný stejk, nebo japonskou sushi restauračku. Musela jsem to zajíst moji NEJOBLÍBENĚJŠÍ zmrzkou Cookie Dough od Ben&Jerry's. Tahle zmrzlina je nechutně předražená, ale ukrutně dobrá. Takže čas od času.. když se chci divoce spustit a výrazně zhřešit.. ;))

A to byl vlastně večerní plán. Zmrzlina, gladiátor, možná nějaká ta slza nad příběhem, holčičí pokecy a spát. Spát jsme šly opět ve dvě ráno. Jistěže. Proč bychom se snažily, když zítra je další nabitý den.

Ten byl tak napůl rodinný a napůl pracovní, kousek za Prahou. S odřenýma ušima jsem se stihla vrátit, sbalit kufry a mazat zase na autobus do Brna. No a když jsem konečně dorazila domů, tak mně napadlo, že víkend by se hodil. :))

DSC_7746log DSC_7761DSC_7634logDSC_7703logDSC_7564logDSC_7618log

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *