Všechny články

Na vlastní kůži: BIO regenerační olej na obličej

Na vlastní kůži: BIO regenerační olej na obličej

Na vlastní kůži: BIO regenerační olej na obličej

Určitě jste si všimli, že jsem teď nějakou chvilku šidila články z kosmetické rubriky. Ale nemíním to tak nechat dlouhodobě, samozřejmě. :) Takže pro vás mám už na dnešek dvě malé - velké kosmetické drobnosti, které mohu vřele doporučit.

DSC_6784Těmi jsou BIO regenerační olej na obličej a balzám na rty, značky Saloos. Balzámek jsem dostala od ségry, používám už delší dobu a jsem spokojená. Nevím proč, ale při používání některých balzámů na rty mám pocit, že čím častěji aplikuji, tím sušší mám (po nějaké době) rty. Ale to se vám s touto pomádkou nestane. Takže super! Hodnotím kladně nejen díky příjemné konzistenci a výslednému efektu, ale i díky velmi příjemné vůni.

S krémy, maskami, nebo dalšími přípravky občas tak trochu experimentuji a tak jsem se rozhodla, že balzám doplním o obličejový olej. Přiznám se, že jsem moc nevěděla co čekat, ale lákala mne vůně a bio kvalita, slibující vysoký podíl čistě přírodních látek. A už ho má i ségra. :) Obě jsme se shodly, že pocit po použití je srovnatelný i s některými krémy v hodnotě 1 500 korun, které jsme pracně sháněly přímo u kosmetiček.  Saloos je varianta pro ženy, které si chtějí dopřát luxus a kvalitu a současně za ni neutratit majlant. Uznejte, 132 korun za přírodní věcičku neobsahující syntetické konzervanty, na bázi přírody... slušné, ne?

Tyto oleje jsou lisovány za studena a jsou počítány mezi jedny z nejkvalitnějších. Kombinují se s oleji éterickými a společně mají příznivé, hojivé, regenerační účinky na pleť - záleží na druhu který si vyberete. Já jsem zvolila granátové jablko, které má pleť revitalizovat a dodávat pružnost. Takže ideál pro ženy 30+  ;) Olej se snadno vstřebává, je plnou náhradou za pleťový krém. Překvapilo mne že nezanechá na kůži mastný film, nebo nepříjemný pocit mastnoty. Stačí rozetřít  3 - 4 kapky a hotovo. Protože mám pleť spíš smíšenou, dávám na noc a ráno pleť jen omyju. Doporučuji, vyzkoušejte. :)

Nebo už požíváte? A vaše zkušenosti? Těším se na komenty!

DSC_6782

DSC_6778

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *