Menu Zavřeno

Zázračná růžová voda! Na pleť i do muffinů.

Zázračná, růžová voda! Na pleť i do muffinů – jak vám to zní?

zázračná růžová vodaMně naprosto šíleně, přesto jde o reálnou věc. Před nedávnem jsem psala o tom, jak jsem na českém trhu objevila růžovou vodu. Mluvím o vodě s výtažkem z okvětních plátků růže, která má všestranně blahodárný účinek.

Poprvé jsme se potkaly v Římě, kde si říkala Aqua di Rosa a byla v tmavě modré lahvičce. Kamarádka mi tvrdila, že díky ní nestárne. Prostě takový proti vráskový elixír. No, na pohádky už jsem dost velká, ale se zalíbením si poslechnu jakoukoli. Přeci jen, nějaké ty principy pro praktický život, bývají v každé z nich. ;) Zapamatovala jsem si především intenzivní vůni, která byla naprosto totožná s vůní kytice čerstvých růží. Po letech si pak jednoho dne letím drogérkou, a z regálu na mně září růžová lahvička. Zbystřím, omrknu a fakt že jo. Růžová voda. Hned jsem si vzpomněla na naše první setkání a rozhodla se vyzkoušet. Co kdyby nááhodou byla opravdu tak zázračná, jak se o ní říká! :)) Nakonec jsem si ji objednala po internetu.

Název: Růžová voda
Výrobce: Purity Vision
Stoprocentně BIO, slibovaná top kvalita, super cena.

Použití:
Čištění a tonizace pleti, osvěžení pleti, fixace make-upu.
Na pleť i pokožku těla.
Přísada do pečení, vína, šampaňského, vody na pití.

Kombinace roztodivná, ale jelikož jde o BIO produkt, žádné chemikálie, konzervanty, barviva, parfémy – dává to rozum. Je vyrobena přímo z damašské růže, která má ve výtažcích omlazující, regenerující, revitalizující účinek, zevnitř i zvenčí lidského organismu.

Po vyzkoušení musím říct: Řadím si mezi své nejoblíbenější a stabilně používané produkty. Přiznám, pít se to nechystám, ale na dočištění pleti, fixaci make-upu, nebo jen tak osvěžení obličeje během dne – skvělá záležitost. Díky vůni a jemně chladivému efektu mám skutečně velmi příjemný pocit svěžesti po použití. Dokážu si představit i jako obklad na unavené oční okolí nebo otoky. Pokud byste rády více info, najdete ZDE

Na fotce mám s dalšími dvěma produkty, sérum proti vráskám a celkem unikátní pudr na minimalizaci pórů. Těšte se na příště! :)

Co vy, máte zkušenost s „růžovými vodami“?

Těším se na commenty!

Jana ❤

Posted in Recenze, Tipy, Všehochuť

Mohlo by tě zajímat:

1 Comment

  1. Pingback:Sérum proti vráskám "Eveline" a ... - Jsem žena 30+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *