Všechny články, Ze života

Změna je život. Ale občas to radši nepřehánět

Změna je život. Ale občas to radši nepřehánět

Změna je život. Ale občas to radši nepřehánět

Vraťme se k mému včerejšímu faux pas. Den plný práce, stihla jsem odvést slušné výkony, ještě k tomu uvařit a mezi jiným…

                                                                                        si ustřihnout ofinu.

Jo. Krásný účes, chvilku od kadeřnice, ne že bych měla pocit že je něco špatně. Ani jsem se nenudila (že by si člověk z nudy vymyslel nějakou ujetou činnost, jako je například ostříhat si vlasy). Ale prostě jsem si šla umýt ruce, kouknu do zrcadla a bez dlouhého přemýšlení jsem si střihla do patky. :) Téměř vzápětí (ale relativně dlouho po prvním „šmiknutí“) mne polilo horko a pocit: „A doprčic! To se nepovedlo“. No co. Změna je život. Změna je (pravda) život, ale nikde není psáno, že k lepšímu. :) 
Ofina se okamžitě zvedla a podivně se zvlnila. Najednou vypadalo všecko tak nějak nakřivo, ale jakmile už tam tak stojíte, s nůžkami u zrcadla, přeci je neodložíte, že ne. :)  A tak jsem jsem zkončila s ofinou u hlavy.

Přítelovi jsem raději poslala fotku předem, aby ho netrefilo až dojde z práce. Kadeřnici to samé. Teda, ta k nám domů z práce nechodí, ale musela jsem ji zavolat na pomoc, samozřejmě. Protože z toho mě musí někdo vysekat. Respektive – vystříhat. I když, obávala jsem se velmi. Zpředu už moc co stříhat nebylo.

Naštěstí, záchrana je přes ulici.  A naštěstí si mě vmáčkla do programu hned dneska. Tak ji musím zase pochválit, tím spíš, že takovéhle akce si na ni jen tak někdo nevymýšlí. (Doufám!!) :))

Výsledky její práce:

zmena je zivot

zmena je zivot 2

Abych nezapomněla, ještě fotečku jak se to původně „povedlo mně. Z plánovaného mikádka samozřejmě moc nezbylo, protože vzadu to nosím krátké a když jsem ustřihla i tu ofinu, zbyly jen prameny na bocích. Tak jsem zase nakrátko.

IMG-20160224-WA0005-01

Možná ještě něco málo z toho, co jsem si vyslechla:

– Bože, tohle snad dělaj jenom děti ve školce?
– Tak ještě žes nepočmárala zdi pastelkama.
– Vypadáš jako Kazisvět. (Král)
– Příště si raději zas něco propíchni (piercing), ale už se nestříhej.

A to je pro dnešek asi vše. Speciální díky Ivce z Kadeřnictví Paso v Bohunicích (Brno). Taky mému příteli, že mně miluje ať mám na hlavě co chci. (Doufám). A všem z vás, které v tom všem jste se mnou – na blogu. ;)

Jana

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.