Adventní kalendář: Soutěže až do konce roku! Každý den jeden dárek


Líbí se mi, Soutěže, Všehochuť / Čtvrtek, Prosinec 6th, 2018

Adventní kalendář: Soutěže až do konce roku! Každý den jeden krásný dárek

Moje milé ženy! Mám obrovskou radost, že vám konečně můžu naservírovat dloooouho chystané překvapení! :) Původní myšlenka byla začít už 1.12 a odpočítávat dny do Vánoc, ale jak víte, skolily mě spalničky a tak jsem to prošvihla. Nicméně! Dnů do Vánoc je pořád ještě spousta a tak jsem se rozhodla ponechat název „adventní kalendář“, jen si jej prodloužíme a budeme si nadělovat dárky až do Nového roku! :) Jste zvědaví? Já hrozně doufám, protože takováhle soutěž smršť tu ještě nebyla a dlouho nebude! ;) Je tu hromada dárků od hromady různých partnerů, které vám budu postupně představovat a jejichž dárky budete moci každý den získávat. :) Takže šup na info:

Průběh soutěžení

Od dnešního dne (celkem 25 dní) budete moci v tomto článku na blogu odkrýt každý den jedno okénko z Adventního kalendáře a odpočítávat dny do příchodu Ježíška. Nejen  že si tak se mnou můžete zpříjemnit čekání na Štědrý večer, ale každý den (až do konce roku) můžete vyhrát jednu z šestadvaceti nádherných cen, které vám přináším díky různým partnerům blogu. Všem kdo věnovali dárečky do soutěží moc děkuji a všem čtenářům určitě vřele doporučuji alespoň navštívit jejich FB / webové stránky, které jsou plné spousty inspirativních, krásných, vegan&bio produktů, mezi kterými jsem pečlivě vybírala a selektovala ty nejvhodnější pro vás: ženy a fanynky blogu! :)

Každý den se na blogu, v tomto článku, odkryje jedno okénko – s jedním vánočním dárečkem, o který se bude celý týden soutěžit.  Na sociálních sítích Facebook a Instagram najdete každý den jeden příspěvek, ve kterém bude vyfocena výhra s detailními informacemi, jak ji můžete získat. Dárků a soutěží bude celkem 25 a všechny poběží celý týden. Učastnit se můžete buď jedné, nebo všech :) Nechám na vás.

Kdo se může zapojit

Zapojit se mohou všechny fanynky (a fanoušci) blogu JSEM ŽENA, kteří sledují můj 👉 Facebook nebo 👉 Instagram.

Jak se zapojit

Najdete u každého příspěvku na sociálních sítích, každopádně abyste se zařadili k těm, co mají možnost vyhrát, obecně bude stačit:

  1. Okomentovat příspěvek na facebooku nebo instagramu, do komentáře napsat proč byste chtěli danou věc vyhrát a označit v komentáři minimálně 2 lidi o kterých si myslíte, že by se též rádi zapojili. Maximální počet povolených komentářů na jednoho člověka jsou 3!!
  2. Sdílet na facebooku daný příspěvek, nebo re-postnout na instagramu. Na instagramu se počítá i IG stories, ve kterých však musíte označit profil @jsemzena.eu a napsat titulek „Zapoj se taky! Každý den jedna výhra!“
  3. Už jen čekat a držet pěsti sobě, nebo kámoškám které jste označili :)

Každá soutěž běží týden, takže týden můžete sdílet, komentovat a tak dále. Po týdnu se ze všech komentářů jak na IG tak na FB, vylosuje jeden výherní. Takže cca za týden bude padat každý den jeden výherce. :)

Zaslání výhry

Jelikož jsem pořád doma se spalničkami a taky kvůli vytíženosti pošty přes svátky, výhry zašlu všechny hromadně po Novém roce, takže si nadělíte ještě něco víc pod stromeček. :)

Tak holky! Držím palce a těším se na vás v komentářích ❤️

 

Den 25

Začínáme dnes, tedy 6.12. a to soutěží o poklady na zuby My white secret. Krásná sada na přírodní bělení zubů obsahuje dvě zubní pasty, bambusový zubní kartáček a speciální zubní nit. Určitě mrkněte k nim na web nebo Facebook, jde opravdu o krásné produkty. :)
Odkazy: https://www.mywhitesecret.cz/ & https://www.facebook.com/mywhitesecret.cz/

 

Den 24

Dnes máme v adventním kalendáři originální, kvalitní, ekologickou, skleněnou láhev od Lahve s duší, kterým děkuji za věnovaný dárek do soutěže. Určitě omrkněte jejich nabídku a pokud se vám líbí, zkuste štěstí i v soutěži! :)
Odkazy: https://www.lahvesdusi.cz/https://www.facebook.com/lahvesdusi/

 

Den 23

Dnes startuje soutěž o ocelový náramek s přívěsky Sagapo, kterou věnovala stránka Jante.cz. Přívěsky bohužel nejsou vidět :) nechtěla jsem slupovat ochrannou fólii a zas v tom celofánku se mi to nelíbilo na fotce… tak snad vám to stačí jako ukázka. :)

Odkazy: https://www.jante.cz/  & FB Jante.cz

 

Den 22

Dnes startuje soutěž o voňavou sadu mýdel z Řeckého světa Zestó

Odkazy: https://www.zesto.cz/https://www.facebook.com/zestocz/

Den 21

Den 20

Den 19

Den 18

Den 17

Den 16

Den 15

Den 14

Den 13

Den 12

Den 11

Den 10

Den 9

Den 8

Den 7

Den 6

Den 5

Den 4

Den 3

Den 2

Den 1

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *