Všechny články, Ze života

Deník: Co mi dal rok 2018

Deník: Co mi dal rok 2018

Deník: Co mi dal rok 2018

Nojo, menší bilance. Proběhla loni i předloni, takže (už vlastně tradičně) proběhne i letos. Konec roku svádí k menšímu ohlédnutí a zhodnocení, co bylo fajn, co míň... Z čeho se dá trošku poučit a naopak, na co člověk může být hrdý. Rok 2018.

Předsevzetí roku minulého bylo víc cestovat a zdravěji žít. To zdravý žití se fakt nepovedlo, ale jako každý rok - ani letos to nevzdám. :)) A z věcí co klaply?

Cestovala jsem

Rok 2018 mi přinesl zážitky z návštěvy Zadaru v Chorvatsku, pobyla jsem pár dní v Pirani ve Slovinsku, zaplavala si v Mrtvém moři, navštívila Jeruzalém a Tel-Aviv v Izraeli jsem omrkla včetně pohotovosti v nemocnici. :) Podívala jsem se do Bavorska, Rakouska a projela i pěkný kus Čech, například jižní Čechy, kde jsem prožila víkend v hotelu ve stylu selského baroka. Jak jsem si předsevzala, tak se stalo - a z toho mám radost.

Byla jsem s nejbližšími

Na rok 2018 jsem si vymyslela trochu krkolomnou věc - a to strávit se svými nejbližšími několik dní. Ovšem pouze ve dvou, s každým zvlášť. :)  Takže jen já a mamka, nebo jen já a babička... několik dní. Chtěla jsem si kus léta užít se ségrou a synovcem. Jeden by nevěřil, jak těžké je podobnou věc zorganizovat, vystoupit ze stereotypu, ze "zápřahu" a ještě se sehrát s tím druhým, aby si mohl dovolit podobný luxus ve stejný termín. Ale povedlo se a bylo to fantastický. S mamkou jsme byly na dovolené, babička byla na návštěvě v Brně a každý mohl být mou prioritou.

Byl to fajn rok, ve kterém jsem toho hodně stihla. Na druhou stranu, byl celkem dost zrychlený, uhnaný a k jeho závěru jsem musela přemýšlet, jestli někde nedělám něco špatně a začala jsem hledat způsob, jak trošku zpomalit. To bude ostatně jeden z mých gólů do nového roku.

Přestala jsem kouřit. Jo, je to teprve 28 dní, ale v tento okamžik platí - že nekouřím. :) Uvidíme, jak to vydržím dál.

Jsem spokojená. A s novým rokem mám samozřejmě opět velké plány! :)

Co vy? Jaký byl váš uplynulý rok?

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *