Všechny články

Gucci: Z mé parfémové minulosti

Gucci: Z mé parfémové minulosti

Rozhodla jsem se trochu průzkumničit ve světě kosmetiky. Samozřejmě, nejsem až tak úplný nováček. Mezi dvacátým a třicátým rokem už jsem stihla leccos vyzkoušet. Jak už to bývá něco mi sedlo, něco méně,  ale pořád ještě je tu spousta produktů, které bych ráda  otestovala. Zvlášť v oblasti pleťových krémů, na které kladu čím dál větší nároky. A kde si urgentně potřebuji vybrat nějaký ten "zázrak". Načteno mám kilometry článků, ale to samo o sobě nestačí, takže jsem se rozhodla, že znalost obohatím o reálnou zkušenost a konkrétní zážitek. 

Doufám, že tím můžu potěšit i vás, a možná i ulehčit rozhodování mezi jednotlivými přípravky, díky testování na vlastní kůži :)) Neváhejte napsat a třeba dát vlastní tip na kosmetiku, kterou byste rády "testly" se mnou. :)

Zamýšlela jsem se nad tématem prvního článku a ráda bych věnovala trochu času dvěma stálicím, dnes ze světa vůní a parfémů. Parfémy samozřejmě používám velmi ráda. Ale málokdy koupím dvě stejné vůně po sobě. Možná je to tím, že se každý parfém časem trošku "ovoní", možná tím, že jsem dobrodruh a ráda zkouším nové. Jakkoli, existují dvě vůně, od kterých jsem si koupila více jak dva flakónky po sobě. Jedno období jsem prostě ujížděla na Guccim. :) Popisky si zdovolením vypůjčím..

Takže jaké to jsou:

Gucci Envy

Gucci Envy je svůdná, svěží a elegantní vůně. Představuje moderní ženu, která je sebevědomá, sleduje módní trendy a má svůj styl. Gucci Envy je jedinečná průzračná vůně, která je inspirovaná vůní vinného kvítku. Štíhlý a elegantní flakón parfému evokuje mrakodrap.

Úchvatný počátek vůně Gucci Envy se skládá z rozkvetlého hyacintu, opojné magnólie a skvostného vinného kvítku. V květinovém srdci se rozprostírá omamný jasmín, křehká fialka a hravá konvalinka. Charismatický základ dokresluje hřejivé vzácné dřevo, smyslné čisté pižmo a půvabný iris. Dámský parfém od Gucci se výborně hodí pro denní nošení i na romantickou schůzku.

(zdroj: Gucci Envy )

Gucci Eau de Parfum II 

Parfém Gucci Eau de Parfum II je svůdná vůně stvořená pro energické a vášnivé ženy, které si rády užívají svůj život. Čerstvá vůně letního ovoce báječně osvěží a přiměje k dalším radovánkám. Sexy vůně vás očaruje a vy svůj život budete milovat ještě víc.

S vůní Gucci Eau de Parfum II se budete cítit jako v tom nejkrásnějším snu. S novou moderní vůní budete atraktivní, přitažlivá a neuvěřitelně sexy. Fialka zjemní dravost letního ovoce, díky které se budete cítit naprosto sebejistá. Sebejistota zvýrazní vaši osobnost a dodá odvahu k smělým činům, které už dávno chcete udělat. Skvělá nálada vám vydrží po celý den a vy se můžete nadále skvěle bavit a užívat si života.

(zdroj: Gucci Eau de Parfum II )

Tak tohle byly několik let moje stálice, Eau de Parfum II ta trvalejší. Momentálně používám květinovou vůni Pivonia od l'Occitane, ale s blížícími se vánoci mám pocit, že se asi opět hluboce zamyslím.. ;)

Jaká je vaše oblíbená vůně?
Máte svou voňavou stálici, nebo rádi parfémy střídáte? 

Budu se těšit na comenty

Jana ❤

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *