Všechny články

Když na mně přijde tišší chvilka.. Pár mých oblíbených, „meditačních“ songů

Fall Autumn Leaves on the Ground Free Image DownloadKdyž na mně přijde tišší chvilka: Občas mám své tišší momenty. A do těch zaručeně patří klavír. Nevím proč. Možná proto, že jsem na něj roky hrála a patřil k mému dětství i dospívání. Možná, že klavír byl pro mne jedním z prvních, neverbálních komunikačních prostředků. Možná..

V tišším momentu nesnesu, aby mne někdo rušil. Zpravidla mně "doběhne" v pozdější noční hodinu, kdy je riziko vyrušení minimální. A "když to na mně přijde", sáhnu po svém music listu, nebo prosurfuju youtube.   Poslouchám hudbu a pustím mysl z otěží. Nechám ji plavat prostorem a splynout s písní.. často mne napadá spousta zajímavých věcí, nebo námětů, které bych si přála nějak dál zpracovat.

Jelikož jde o pozdější noční hodinu, tak mě napůl zmáhá spánek, což momentu přidává na meditační atmošce. :) I když myšlenky plynou, mozek vlastně odpočívá. Tak jestli si chcete zameditovat :)) tady je můj včerejší playlist. Ideál u něj rovnou usnout. :) 

A zas mám pár dotazů i na vás :)

Máte taky své "tišší momenty"? 
Co pro vás znamená hudba?
A co říkáte na můj playlist? :) 

Budu se těšit na comenty

Jana ❤

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

  1. Trosicku ti zavidim, ze na tebe tyhle tissi chvilky padaji prave vecer. Me se to vetsinou objevi pres den – nejlip kdyz je kolem plno lidi. Nebo staci spolubydlici, kteri si chteji povidat :)
    PS: krasne pisnicky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *