Partneři a spolupráce, Tipy, Všechny články

Inspirace na dárek ke dni otců

Inspirace na dárek ke dni otců
Spolupráce

Inspirace na dárek ke dni otců

V rámci spolupráce bych vám dnes ráda představila jeden e-shop plný inspirace na dárky pro tatínky. Letošní den otců připadá na 21. června, takže pokud je to pro vás moment hodný menší oslavy, pomalu je čas promyslet dárek. Řekla bych, že s tatínky je to trochu horší, než s jejich protějšky. U ženský aspoň člověk ví, že kytkou nikdy nic nezkazí :)) Ale co chlapům? Věnec buřtů? Ponožky asi taky nebudou to pravý a navíc maj už svoje "reservé" pod vánočním stromečkem.

Den otců

Jelikož den otců se v Čechách neslaví tak dlouho, jako nám bližší MDŽ, DM a podobné, přiznám se, že osobně jsem zatím dárek ke dni otců nekupovala. :) Nicméně bych se tomu nevyhýbala. Věřím, že tatínkové mají z dárků stejnou radost jako maminky, a že otcové na které je spolehnutí, si zaslouží minimálně to tričko nebo vlastní hrnek a spoustu díků, lásky a ocenění. :) Nemyslíte?

Den otců se u nás slaví třetí červnovou neděli a váže se k svátku sv. Josefa. Průkopníky v jeho rozšíření bylo hnutí Tátafest a Liga otevřených mužů. No a pomalu se tento den dostal i do našich kalendářů a mnoha rodin. Což je samozřejmě fajn. Každý důvod k oslavám se hodí a každý projev lásky a zájmu se počítá. Navíc, proč by jen "mamky" měly mít své dny?

Bež se zeptat mámy!

Hrnkům s nápisy teda osobně moc nefandím, ale omrkla jsem stránku a na první dobrou mne nadchlo zejména triko s plynovou maskou a nápisem "PŘIPRAVEN NA VÝMĚNU PLENEK". Vtipný. :D Hned favorit číslo dvě je u mne "BĚŽ SE ZEPTAT MÁMY" :D :D Jako jo, mít důvod to koupit, tak neváhám. :D

V e-shopu najdete primárně trička a hrnky s různým typem potisků, ale sortiment určitě nemyslí jen na tatínky. Inspirovat se můžete co vybrat jako ideální dárek na den otců 2020, ale vybírat můžete i ze spousty "bodíček" pro miminka, triček pro děti a samozřejmě je tu i řada dárků pro ženy a maminky.

Trickovy.cz

Pokud se mi podařilo vás inspirovat, celý sortiment a nabídku můžete omrknout na webové adrese trickovy.cz a kdoví, třeba rovnou pořídíte nějaký ten dárek. :)

Líbilo se vám něce ze sortimentu? Slavíte den otců nebo oslavujete jen maminky? Těším se na komentáře! J.

 

 

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *