Všechny články, Ze života

5 kroků jak chlapa přestat bavit

jak přestat chlapa bavit5 kroků jak chlapa přestat bavit

Tak jsme zase jednou s Boženou probíraly život. A Milunu. A shodly jsme se na tom, že Miluna je uplně blbá, protože má sice docela fajn chlapa, ale efektivně se stará o to, aby ho v nejbližších letech úplně přestala bavit. Ale proti gustu..

Božka říkala, že je to třeba nějaký komplikovanější a sofistikovanější způsob, jak dostat chlapa k milence. Jenom jsme moc nepochopily proč ho tam chce "dostávat". Že by ji bavil život bez chlapů a neuměla si o to říct jednodušeji? 

Jelikož ale zjevně existují ženy jako Miluna (což my s Božkou sice nechápeme, ale jsme přeochotné pomoci i tak), daly jsme do kupy takový seznam, který zaručeně zabere, pokud byste snad byla začátečnice - a chtěla svého chlapa přestat bavit v rychlejším časovém úseku. :)

Následné informace jsou ovšem velmi rafinované. Chceme, abyste ho přestala bavit, ale aby to pořád vypadalo, že jste ta nejúžasnější ženská na světě, co ho šíleně miluje! Takže žádné hrubosti, neférovosti.. a nebo naopak férové jednání. :))

1. Přecpávejte mu hlavu informacemi
Udržujte ho neustále ve vědomosti o všem, co se s vámi a kolem vás děje. Zejména mu vždy sdělujte kdy, kam a na jak dlouho jdete, o čemž mu následně velmi dopodrobna vyprávějte. Nikdy ho nenechte čekat. Vždy buďte všude včas a hlavně dbejte na to, aby nikdy, ale opravdy nikdy nevzniknul v jeho mysli nejmenší prostor pro nápad, že by se po vás poohlídnul sám. Nebo že by lehce zapřemýšlel, kde jste byla půl hodiny po kosmetice.

2. Chovejte se velmi předvídatelně
Noste stále stejné šaty. Teda nemyslím až tak, jako March Simpsnová, ale dejme tomu "jen casual módu". (Tepláky). Na spaní si pořizujte pyžama, která se od sebe mnoho neliší, ideálně košilová s kalhotami. Nikdy nespěte nahá. Když něco neudělá "správně" (podle vašich představ), vždy za to ztropte úplně stejnou scénou. Hlavně ho nepřekvapujte mávnutím ruky nad vzniklou situací, nebo nedejbože tolerancí. Prostě a jednoduše, ať už ve svých zvyklostech nebo chování: hlavně žádné změny, nebo něco, co by nemohl předvídat.

3. Nemějte vlastní život
Pokud máte za cíl ho od sebe odehnat, (nebo ho alespoň čas od času někam popohnat na "zálety") musíte se mu se vším všudy obětovat. To v praxi znamená:

- Žádné vlastní koníčky
- Žádný čas jen sama pro sebe
- Žádné záliby které se přímo i nepřímo netýkají pouze jeho.

Celý váš život by se měl točit jen kolem naplnění jeho potřeb. Od nynějška už nikdy nepoužívejte slovo JÁ, ale nahraďte ho slovem MY, přičemž dbejte na to, aby i když tomu říkáte MY, zůstala veškerá hlavní zodpovědnost na vás samotné.

4. Říkeje mu pouze zdrobnělinkami
Musí pro vás být cukroušek, srdíčko, Pepánek. Musíte mu pečovat o bebíčka a dbát na jeho bezpečí - takže chlapské práce mu raději vymlouvejte. Vymlouvejte mu všecko, u čeho hrozí nebezpečí, že by se poranil a dávejte u toho najevo starost, že se při snažení o podobné věci musí přinejmenším zabít, protože je přece váš nešikovný "hromíček do poličky".

5. Sexu se oddávejte zřídka
Hledejte důvody "proč to dneska nejde". Snažte se být velmi upjatá, stydlivá i po deseti letech manželství. Dbejte na to, aby sex byl přesně tak stejný, jako pyžama, která nosíte a nepokoušejte se experimentovat, nebo zkoušet cokoli nového.

Tak to je zatím všecko, co nás s Boženou napadlo k tématu. Ale samozřejmě, pokud napadne něco i vás, určitě budeme rády, když to připíšete do komentářů. I my s Bóžou totiž rády čteme! :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *