Všechny články, Ze života

Když je chlap spíš „baba“. Které vlastnosti ženu zaručeně odradí?

Když je chlap spíš „baba“. Které vlastnosti ženu zaručeně odradí?

Když je chlap spíš "baba". Které vlastnosti ženu zaručeně odradí?

Zženštělost u mužů je vlastnost, která se nám, ženám, opravdu protiví.  Prostě minimálně ve vztahu heterosexuálním, jedna vagína bohatě stačí. Nemyslíte? 

Internetem koluje moře citátů a vtipů o tom, že ženy neví co chtějí, jsou náladové, z ničeho umí udělat drama... No a jo, někdy je to skutečně pravda. Tím spíš - není potřeba, abychom po boku místo chlapa, měly další "babu".

Abych to vyřčení nenechala uvíznuté v tak širokém pojmu, rovnou ilustruji konkrétními příklady:

1. Když se nedíváte, potají si líbá "bicáky"

Investuje do sebe. Hodně. Času, peněz i energie. Zejména do svého zevnějšku, fyzičky a tělesných proporcí.  Na jednu stranu je obdivuhodné, jak tvrdě na sobě dokáže makat. Na druhou, proč v tom musí být nejlepší? Koho chce ohromit a s jakým cílem?
Samozřejmě i on chápe dřinu, kterou do toho dává, takže tím spíš se duševně ukájí nad dosaženými výsledky. A jo, když se nedíváte, potají si líbe bicepsy. Před zrcadlem v koupelně.

Vážně, smrtelně vážně, jsem jednou potkala chlapa v tramvaji, který stál a držel se tyče v horní části. Kdykoli s sebou dopravní prostředek nějak škubnul, zrychlil, nebo zpomalil (což se v MHD děje často), zatnul pravý biseps a se skrytým obdivem se na něj po očku podíval. PO-MOC!

2. Přehledem v módě a kosmetice vás strčí do kapsy

Fajn. U některých mužů si to vyžaduje práce, nebo se s tím nějak jinak pojí jejich život. Ale pokud instalatér řeší Gucciho a nejnovější krémy proti vráskám, je to FAKT ÚCHYLNÝ. Dál... pokud si toho denně holí víc než vy (a není profesionální cyklista, který se obává, že ho na dráze zpomalují i chlupy v nose) je to další, velké mínus.

Přípustným základem (až nutností) k použití pinzety a žiletek jsou vousy, zmíněné chlupy v nose, v uších, péče o intimní partie, podpaží - a stačí. Nic se nemá přehánět, jo? Takže pokud vás ženská načape v koupelně, jak si jejím depilačním Veetem sjíždíte hrudník a v ofině máte její růžovou natáčku, je to cufíl. (Zu viel = prostě přes čáru).

3. Potřebuje vás za každou cenu

Podvádíte ho a jemu to nevadí. Respektive - vadí, ale neodváží se protestovat a tak dělá, že nic. Zatím jste neprojevila zájem, ale on už by se vám stěhoval do bytu. A pokud už v něm je a ve vztahu něco skřípe - ne a ne se odstěhovat. Vzhledem k tomu, že mu "nevadí", že ho podvádíte, nemíní se hnout z bytu a tak nějak celkově ani neprotestuje, že většinu věcí platíte vy... respektu ubývá. A jemu to pořád nevadí. Prý vás miluje.

Chlapi, tohle ne. Jednak silně pochybuju o tom, že jde opravdu o lásku, to si spíš sami něco namlouváte. A za druhé, vnucováním (či vynucováním) si opětované city nevynutíte. Naopak. Všechno bude ještě horší. Nikdo by se neměl prodávat pod cenou. U ženy to snad ještě člověk zkousne, pokud snad razíme názor, že ženy jsou citlivější a emotivnější stvoření. Ale jakmile si po vlastní hrdosti šlape muž, je to zaručeně nenávratná konečná. Především ze strany ženy.

4. Je línej jako veš

Ale některý vši jsou hrozně zakuklený. Totiž každý chodí do práce. Každý, kdo si to neumí zařídit jinak, nebo nechce žít na ulici. Pokud tedy mluvíme o lenosti, tak nutné zaměstnání nepočítám. Lenost se dá skvěle identifikovat především podle toho, čemu se věnuje ve volném čase. Sobě? Ženě? Dětem? Bydlení? Nebo gauči? Gaučový, hospodský, nebo jiný typ povaleče, který se vymlouvá na zaměstnání, nikoho neohromí. Na lov odjakživa chodili chlapi a ženy přikládaly pod ohněm. Ne?

Asi by toho bylo víc, ale samozřejmě, všechno je relativní a tak nechci zabíhat do přílišných detailů. Každý vnímáme trochu jinak, co jen akceptuje, druhý už nemusí...

Ale hlavní mesič je jasná. Dvě vagíny ve vztahu, žádná hetero ženská prostě NECHCE.

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *