Všechny články, Ze života

Podzimní víkend: Úklid retroknihovny a pár fotek z přírody.

Podzimní víkend: Úklid retroknihovny a pár fotek z přírody.

Jak jste se měli o víkendu?

U nás byla sobota ve znamení reorganizace. Už hrozně dlouho se chystám na to, že si doma udělám z volné místnosti ateliér a pracovnu. Tedy, z volné..
Ona v ní totiž není vůle ani milimetrová. Nějakým způsobem se z ní stal velký úložný prostor, který jsme se rozhodli zlikvidovat. Takže, třídění prahistorického nádobí a knih z dob komunismu.. Jupííí! 

Seděla jsem u knihovny, s úkolem vybrat kusy hodné se v ní umístit. Zabrala jsem se do pročítání titulů a namátkových stránek. Ukořistila jsem Lišku Bystroušku, ale zbytek byl těžké rohodování. Totiž buď všecko – nebo nic. Mně se to jevilo všecko stejně. V polovině akce nazvané úklid jsem zjistila, že je kolem ještě větší bordel, než když „uklizeno nebylo“.

Otevřu stránku a čtu:
– Nejhorším trestem člověka je to……

                                                                 ………………….. že se narodil. 

Jupí na druhou. To vám dodá chuti do života – i do gruntování. :))) Ale zmákli jsme to! Ve sběratelské místnosti polovina ubyla, knihovnička je přerovnána s knihami od nejmenších po největší, radost pohledět.

Vsuvka:
Náááhodou nemáte někdo známého v antikvariátě, sběratele, atp. který bych chtěl hafo románů z let 1940 – 1990? Samozřejmě zdarma, budu šťastná pokud to někde udělá službu. 

V neděli (tedy dnes) jsme si udělali čas na procházku do přírody a oběd venku. Nemuset vařit? Úžasná satisfakce. :) Na procházce jsem se samozřejmě zase vyřádila s foťákem.. Miluju. Přikládám pár fotek na ukázku!

A co jste tento víkend tvořili vy?

Budu se těšit na commenty

Jana ❤

DSC_8371log DSC_8373log DSC_8407log DSC_8473log DSC_8492log

 Více mých fotoprací ZDE

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.