Partneři a spolupráce

Recenze: Intimidea, bezešvé spodní a sportovní prádlo

Recenze: Intimidea, bezešvé spodní a sportovní prádlo
Spolupráce

Recenze: Intimidea, bezešvé spodní a sportovní prádlo

Před nějakou dobou jsem dostala možnost vybrat si a vyzkoušet zboží z eshopu intimidea.cz, kde najdete bezešvé spodní prádlo a další, sportovní typy prádla, tílek nebo  legín. O tom, co jsem si vybrala, jsem vám psala už na sociálních sítích, ale dnes jsem se pustila do podrobnější recenze. Přeci jen, už nějakou dobu nosím i peru, vyzkoušela jsem i sportovní outfit v praxi, tak mám z čeho čerpat. 

Spodní tílka a kalhotky

Nosím konfekční velikost 42 - 44, v průměru. :)) Když říkám průměr, znamená to, že někdy mi jsou i u 44 úzké rukávy, někdy u 42 úzké přes boky, jindy naopak sedí obě velikosti jak ulité… :)) Proto jsem si v Intimidea eshopu vybrala raději největší nabízenou velikost, tzn. XL a doufala, že mi sedne. Není nic horšího, než spoďáry “zakousnutý” tři cenťáky po obvodu do hloubky, žejo. :D 

Prádélko přišlo, krásně zabalené a srovnané v krabičkách, obal nepomačkaný a neponičený. Co mě teda hodně překvapilo, byla vůně. Nový textilní věci zpravidla “nevoní”, nicméně tílka i spodní kalhotky po vytažení z krabičky znatelně, příjemně voněly. Určitě jsem se s tím setkala poprvé. Vůni nedokážu identifikovat, jako by lehce vypráním nebo tak… Tož doufám že už to přede mnou někdo nenosil :D :D (Lol). U legín a sportovních tílek už nebyla vůně tak znatelná, přesto nebyla nepříjemná, jak to bývá když koupíte cokoli nového z lycry apod. 

Sportovní oblečení

Všechno sedlo na výbornou, nadšená jsem zejména ze sportorvních tílek a legín. Spodní kalhotky teda vytáhnu až na žebra, když se snažím.  :D :D :D Jsou velmi pružné, takže tipuju že v pohodě obsáhnou dvě až tři velikosti, aniž by se zařezávaly nebo škrtily. Přesto, že bych zvládla menší velikost, na těle nejsou volné a pěkně drží, každopádně pokud byste váhaly nad výběrem velikosti, doporučuju zvednout si sebevědomí a vzít ty menší. :) To samé u spodních košilek. Nejsou mi volné, drží, ale stáhnu je až pod zadek, což je zbytečné. 

Legíny naopak sedly jako ulité, mít menší tak už mi sjíždí ze zadku. Střih i výška pasu jsou ideální, “nezakusují” se v pase, příjemně zpevní stehna i zadek, ale při cvičení jsou maximálně flexibilní. Velmi příjemně mě překvapilo sportovní tílko, které má vsádku (podšívku) na zpevnění prsou. Ta je z mého pohledu i vysoce funkční. Se svými 85D bych si klidně troufla na jógu bez podprsenky, až tak se mi jeví tílko “bezpečné” :D Se sportovní podprsenkou zvládnete běh s pocitem jedniček. (Ne na vysvědčení. Na hrudi. :))  

Všechno jsem už několikrát prala a nehla se ani barva ani tvar, takže super. 

Doporučím?

Doporučuji jako kvalitní, bezešvé prádlo za absolutně skvělou cenu.  To, co se většinou po internetu prodává za ceny podobné, jsou ve srovnání s Intimideou zpravidla dost nekvalitní kousky z číny, na kterých vám kolikrát nesedí ani napojení švu. Cca 150 korun za bezešvé kalhoty a cca 250 korun za košilku, je na kvalitu produktu velmi příjemná, až neodpovídající  částka. 

Zboží můžete omrknout na www.intimidea.cz

Kde nakupujete sportovní nebo bezešvé spodní prádlo? Nosíte / nenosíte? :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *