Menu Zavřeno

Recenze: Léto s vůní růží, Panier des Sens

Tak děvčátka, mám pro vás další tip na skvělou věcičku, kterou jsem testla na vlastní kůži. :) Je fakt rozkošná na oko i přivonění, a navíc – opět se řadí ke kosmetickým produktům, které mají v sobě minimum chemie a jiných zbytečných látek, spadajících do přírodní kosmetiky.

Panier des Sens

Pokud milujete jižní Francii, ať už stylem, přírodou či vůněmi, značku Panier des Sens si zamilujete též. Nepatřím k lidem, kteří by nakupovali podle obalu a reklamy. Vždy mě zajímá především obsah a složení. Nicméně, pokud můžu mít všechno – včetně luxusního, krásného obalu, je to pro mne jasná volba. A přesně tak jsem si poprvé všimla parfémové vody Panier des Sens Rose.

V poslední době děsně inklinuju k „růžovým“ produktům. Nikoli barvou, (i když tu mám taky ráda) ale přísadou z květin. :) Ať už se jedná o pleťová tonika, krémy, nebo parfémy. A tak bylo otázkou času, než se dopracuji k růžovému, přírodnímu parfému. Otestováno – a takhle to dopadlo:

Plusy

Krabička, balení i flakónek jsou fakt v rozkošném, roztomilém – ale nepřepláceném vzhledu. Obal opravdu evokuje Francii a vintage, což mám obojí v lásce. Samotný flakón je krásný, tvarem minimalistický, což hodnotím jako plus. Samotná vůně je mi opravdu velmi příjemná. Oficiální popisek udává složení:

Hlava
konvalinka
Srdce
fialka, růže
Základ
broskev, cedr
Druh vůně
květinová

Může to působit jako květinová změť :D ale já cítím skutečně primárně růži. Vůně je dle mého soudu průzračně, hedvábně ženská. Výrobce udává unisex, ale na chlapovi si ji fakt neumim představit. No ale proti gustu… Vim já… :)))

Další výrazné plus je samozřejmě fakt, že se jedná o přírodní produkt, primárně přírodního složení a bez chemie.

Mínusy

Pokud srovnávám výdrž vůně například, s Hugo Bossem Ma Vie, nemá celodenní výdrž. Nicméně, nevím jak moc jsem objektivní, protože u vůní, které vám skutečně padnou, platí, že je na sobě nevnímáte. Zkusím do testu zahrnout ještě třetí osobu :)) Jakkoli, zatím je to tak, že sama na sobě prostě vnímám větší výdrž zmíněné vůně od Bosse.

Panier des Sens má v nabídce i jiné druhy vůní a širokou řadu produktů na tělo i pleť. Nechci si hrát na vědmu :D ale vsadim boty, že když se podíváte na jejich nabídku, půlka z vás se zamiluje. :D  Já už teď pošilhávám po spoustě dalších věcí a přemýšlím, co si tak koupit příště. :)

Samozřejmě, na závěr mám pro vás ještě pár fotek svého růžového „pokládku“. :) A taky otázku, zda už jste zkoušeli přírodní parfémy, nebo jste jimi zatím „nepolíbené“? :D Těším se na odpovědi v kometářích! J.

Posted in Recenze

Mohlo by tě zajímat:

1 Comment

  1. Milena

    Jedu teď v Deep Red od Hugo Boss a miluju ji, jen bych se v ní koupali, protože sama ji necítím, ale bojím se, abych neobtěžovala okolí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *