Menu Zavřeno

Deník: Něco novýho, něco starýho a něco blbýho.

Deník: Něco novýho, něco starýho a něco blbýho.

Myslím, že tohle je super název pro článek, kterej píšu jen tak na „pas blind“ a ještě nemám vůbec, ale vůbec žádnou představu, o čem by měl bejt. Přemejšlela jsem, že vám tak v krátkosti napíšu, co je novýho. I když, většina věcí kolem se mi momentálně zdá spíš jako všechno při starým. Ale popořadě… a podle tématu.

Něco novýho

Přijede k nám babička. Na prázdniny. To je asi tak největší novinka současnosti. Jinak je „vokurková“ sezóna, všichni se couraj všude možně, tak se tak nějak pocourávám taky a do toho se snažím plnit své pracovní závazky. To je tak nějak o chlup náročnější, než po zbytek roku, kdy vás nelákaj restaurační zahrádky, lesy, louky, pole, dovolená všude možně a spousta jiných „nástrah“, který odváděj vaši pozornost všude možně, každopádně vždycky daleko od práce. :D

Letošní léto se snažím trávit ve znamení rodinných vztahů. :) Zatím se mi to celkem daří, dovolená u rodičů, kam na začátku srpna jedu zas, pak návštěva babičky, která bude hned v závěsu a dovrším to v září dovolenou v Chorvatsku, jenom s mamkou. Tak nějak na střídačku mi dochází, že ti nejbližší jsou zpravidla ti, na které pořád nějak nevychází čas, jakkoli jsou v našich životech ti nejdůležitější. Ale hlavně, nebudeme je u sebe mít napořád. (Fuj, to mě děsí). Ale právě proto se jim chci víc věnovat… A že vybojovat si společné chvilky klidu, je často fakt dost komplikovaný, z obou stran.

Novýho i starýho

je můj opětovnej pocit, že dělám něco, co není až tak úplně tam, kde by to mělo bejt.  :)) To mluvím hlavně o blogu a sítích, kde jsem se dostala do nějaký formy rutiny, ze který se mi chce vystoupit. Nemyslím, že bych přestala blogovat, nebo psát… Spíš hodně přemejšlím o obsahu, o tom co má cenu, co ne… Chci, aby mě to bavilo – a samozřejmě by bylo super, aby to bavilo i vás… A to je náročný na skloubení. No a pak je tu ta časová frekvence.  Taky nechci aby to byly blbosti.

Běco blbýho…

čas od času, může bejt. Ale když se tak rozhlídnu po netu, nemám pocit, že by k tomu bylo potřeba ještě přispívat :D :D :D  Takže tak… Se ve mně něco zase líhne.

Těch novejch věcí je vlastně i strašně moc. Ale zatím jsou v zárodku. V hlavě, v srdci, potřebujou čas dozrát… vylíhnout se. Na to se hrozně těšim. Ale líhnutí vyžaduje taky čas a na to se naváže další práce… Který už teďka není málo :D Takže tím spíš vnímám nějakou potřebu si ty věci kolem sebe dobře zpacifikovat, nastavit synchronizace a dokázat si udělat čas na všecko podstatné.

Jooo, je to cesta, ten život. A cesta je je posun, občas i nějaká ta změna…  Jen se toho nechce bát. ;)

Tož mě tak napadá, jaký je vlastně hlavní důvod toho, proč jste tady? Co vás tu baví, nebo co vidíte jako přínos, proč čtete blog a sledujete sítě? Za názory předem děkuji, hoďte plís do komentáře. Jsem na několikátý křižovatce, takže určitě pomůžou a pokusím se je i zohlednit. :)

Nebo mi napište co je u vás novýho, starýho či blbýho. ;) :D

Jo a ještě jedno mám „novýho“. :))  Gaťky z eshopu luxusnipradlo.cz

Posted in Všehochuť, Ze života

Mohlo by tě zajímat:

2 Comments

  1. Milena

    Jak už jsem psala, tak jsem našla kus rodiny snad po čtyřiceti letech a jsem toho plná. Strávila jsem s nimi víkend a bylo to moc fajn…. 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *