Tipy, Všechny články

Recenze: Přírodní micelární voda Nuxe

Recenze: Přírodní micelární voda Nuxe

Recenze: Přírodní micelární voda Nuxe

Vypadá to, že co se týká přírodního odličování, ty největší experimenty jsou u konce. Našla jsem totiž něco, u čeho zaručeně nějakou tu chvilku vydržím. Mým novým objevem je přírodní micelární voda Nuxe.

Kdo sledujete moje kosmetické experimenty tak víte, že poslední rok se snažím testovat primárně přírodní a bio přípravky. Jsou šetrnější k vlastní pleti i přírodě samotné, ale samozřejmě pokud jsme zvyklí na chemii, někdy nás může překvapit odlišná konzistence, účinnost, nebo "chování"  přípravku ka kůži samotné. Jedním z takových oříšků pro mne bylo hledání účinné, micelární vody, primárně přírodního složení.

Nejefektivnější odlíčení

Nejefektivnější odlíčení za mě jednoznačně splnily přípravky na bázi oleje, hydrofilní olej Saloos, například. Bohužel, olejíčky nejdou moc dohromady s mým typem pleti, respektive - neměla bych je používat dlouhodobě a výhradně, takže jsem pátrala dál. Vyzkoušela jsem i několik micelárních vod, zlákala mě růžová voda Alverde, což je značka, kterou mám normálně velmi ráda - ale s vodou absolutní nespokojenost. Nevšimla jsem si, že obsahuje alkohol, a odlíčit si s ní oči u mne nepřipadalo v úvahu, štípala mne a navíc jsem měla pocit vysušené pleti. Pocitově skvělá byla micelárka La Chinata, ale ta si zase nezvládla poradit s očním makeupem, takže je vhodná spíše na dočištění po odlíčení. No a hvězda mezi hvězdami, je pro mne

Přírodní micelární voda Nuxe

Skvělá, výborná, úžasná a klidně na ni vystřílím veškerá další superlativa, protože za to opravdu stojí! Dokonale odličuje a čistí, včetně očního makeupu a řasenky, příjemně, nevtíravě voní a navíc přírodního složení - za mě 5 hvězdiček z pěti. :)

Popis

Micelární voda Nuxe je balena v oku lahodící růžové, což je (až na oblečení) moje slabost, takže u mně splňuje i (nedůležitou, ale příjemnou) estetickou funkci.  Na obalu je základní popis ve francouzštině, což je jazyk země původu celé značky Nuxe, a angličtině. Podrobnější popis v češtině (včetně uživatelských recenzí) najdete na stránce notino.cz, kde se dá i zakoupit. Voda příjemně voní, řekla bych že po růžích, ale to je spíš můj odhad než relevantní informace. :)

Účinek

Dokonale odličuje, během chvilky a v pár tazích máte dole i řasenku a oční makeup. Dávám dvě kola - jedno na celkové dočištění - a výsledek je super. Nestahuje a nevysušuje pleť, po použití nemám ani pocitovou potřebu použít krém. Pleť zanechává jemně provoněnou.

Hodnocení

Nemám nad čím váhat. Absolutně 5 *****  z 5ti :) Jako žena "postižena" Biodermou, na jejíž micelárce jsem byla "závislá" několik let (protože jsem nenašla lepší) musím říct, že jsem konečně objevila přírodní alternativu, která jí může stoprocentně konkurovat, a minimálně přírodním složením ji dokonce předčit.

Odličujete se denně? Jaké přípravky používáte vy? :)

Těším se na komentáře! ❤️ Jana

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

  1. Já jsem po několika měsících a zkoušeních zapřísáhlá TianĎačka. Asi sis mohla sem tam všimnout. I když třeba u tebe tato značka moc nezabodovala, jak jsem si všimla. Mně pomohla s dlouhosáhlými problémy, které se mi táhly roky a nic jiného nezabíralo. Pak je přeci jen člověk rád, že najde něco, co mu pomáhá v boji proti tomu, co mu sráží sebevědomí a celkově spokojenost se sebou sama.

    Na druhou stranu zase když někde potkám něco, na co je tak dobrá, poutavá recenze, tak ráda i vyzkouším :) Hlavně tedy recenze musí být objektivní. Což si myslím, že u tebe je.

    Tvoje recenze a psaní, je fakt parádní. Hezky se to čte, kouká na fotky :)

    1. Díky za pochvalu i za koment :) Samozřejmě, každý používá to, co mu vyhovuje – ale člověk nikdy neví, koho jeho zkušenost inspiruje. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *