Z šatníku: Takovej easy letní outfit


Všehochuť / Pátek, Červenec 14th, 2017

Z šatníku: Takovej easy letní outfit

DSC_7667Zaručeně nejsem módní expert, ale občas mám prostě radost z nového kousku do šatníku a vzhledem k tomu, že v případě vybírání žabek vás to zjevně inspirovalo, proč se o ty radosti z nákupů nepodělit :) Dnes teda “takovej easy letní outfit”. :)

Dneska vám ukážu můj úplně nejoblíbenější letní hadřík a tenisky, které jsem si k němu pořídila. Přeci jen, v žabkách se na městský výlet moc chodit nedá – a když už, tak jen na kratší. Šaty už jste na mně určitě viděli, jen jsem nebyla schopna se dokopat k tomu, je společně s botkami vyfotit. :) Jsou z Manga abyl to takový docela náhodný výběr v eshopu (zde)  , do kterého jsem se absolutně zamilovala, hlavně díky jemnému, příjemnému a splývavému materiálu. Nevím jestli jsou ještě v nabídce, ale nejraději bych si vzala ještě jeden, jinak barevný kus. :D

Doplnila jsem bílými teniskymi (jo, moje první, bílý tenisky) značky S.Oliver. Ty jsem ještě moc neunosila, ale mají být z nějakého super pohodlného materiálu, tak se těším na pohodlné ťapkání.

Šaty mne vyšly na 399,- Kč, boty na 1 299,- Ká.

DSC_7688 DSC_7687 DSC_7682

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *