Co takhle kapka autoerotiky? Dámská jízda!


Všehochuť / Sobota, Červenec 15th, 2017

Co takhle kapka autoerotiky?

No nemyslím erotiku v autě, nic takovýho. Navíc to může být dost nebezpečný, především za jízdy. :)) Spíš takhle v klídečku doma. A než na to dojde, řádně to všecko probrat s kámoškama. A s expertkou!! :)) 

Občas mi přijde email s tipem na nějaký projekt, produkt nebo službu, o které bych mohla něco napsat. Snažím se vybírat především ty, o kterých si myslím, že upoutají čtenářky blogu a followery. O něčem podobném (o čem vám napíšu dnes) slyším poprvé a zdá se mi to celkem zábavné, takže: Tadaáááá! Představuji vám spešl projekt pro dámy! :)

Dámská jízda!

Jádro je o autoerotice. Aplikovatelné i do páru samozřejmě. Plné různých zábavných, ale hlavně funkčních (!!) sexuálních pomůcek. Ale jak často se seberete a vtrhnete do sex shopu na nákup? :)) “Dobrej deen! Jeden penis velikosti černocha prosím!” (Huh??) Ne. Návštěva podobných krámů mi připadá trochu… strašidelná. :D Totiž hromada těch roztodivných předmětů mi připomíná sci-fi pomůcky o kterých jsem v životě neslyšela a jejichž použití je pro mne záhadou bermudského trojůhelníku, ale samozřejmě nechci nedejbože vypadat jako neinformovaná puritánka! No a pak si začnu vybírat “cosi”, cítím se u toho nepatřičně a dělám že nevidim (stejně jako oni dělaj že nekoukaj) dva chlapi kolem, co civí s čím asi odejdu. A nikdo mne nepřesvědčí o tom, že neciví. (I když to tak nevypadá). :D :D :D

Není lepší místo toho uspořádat párty s kámoškama, dát něco na zub a něco k pití? Jasně, vždycky! A navíc se to ani nemusí ve výsledku lišit od původního úmyslu, okořenit si sexuální život. Tedy liší se to samozřejmě diametrálně, ale především v tom, že odejdete s něčím, co je fakt SUPER bomba a nevybrala jste to v rychlosti a honem pryč. Navíc máte k ruce expertku, která vám vše předvede, ukáže, vy si můžete vše prohlédnout a případně koupit. A žádný stud, obavy, předsudky, navíc k tomu máte svou partu kámošek, jídlo a pití… což může být ve výsledku i zábava. :)

Pokud vás myšlenka zaujala, mrkněte na video, nebo rovnou na stranky www.damska-jizda.cz, kde se dozvíte víc a můžete si podobnou párty uspořádat. :) No a jelikož jsem pro každou legraci, kdybyste některá měla zájem uspořádat podobnou akcičku společně, dejte vědět. Když nás bude víc, můžeme vyzkoušet. :D

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *