Sérum proti vráskám „Eveline“ a …

sérum proti vráskámSérum proti vráskám „Eveline“ a jeden hyper-rozkošný produkt, který mne nenadchnul.

Tak, mám tu zbylé dva produkty z trojky, kterou uvedla a zahájila Růžová voda.  Ta mně velmi nadchla – používám. Druhým produktem bylo sérum na vrásky od Eveline a poslední produkt, který si mne tedy nezískal, si nechám na konec.

K séru. Jde o polskou značku i výrobu. Eveline má vlastní kosmetické laboratoře, což je plus. Polsko ve mně nebudí moc důvěry. Na druhou stranu, nejen v kosmetice – Polsko je všude kolem nás co se prodejních regálů týká, takže proč občas něco netestnout. Neházím všecky do jednoho pytle. 

A? Vyplatilo se mi. Pořídila jsem si konkrétně Eveline Cosmetics Face Therapy pleťové sérum. Ke koupi mne přesvědčil fakt, že obsahuje čistou 100% kyselinu hyalurenovou. Což nemá zas tolik produktů, které se tímto označením často jen ohání, ale v mizivém množství. Používám už cca měsíc, obden (někdy ani to ne) pod svůj běžný krém. Nepřeháním to, jelikož účinnost je psaná i na hluboké vrásky a ty zatím nemám. Sérum je lehce vstřebatelné, nedráždí pokožku, příjemně chladivé a hlavně, ani při použití na oční okolí mne neštípou oči (s čímž mám u některé kosmetiky problém). Po nějaké době používání mám  pocit hladší pleti a zjemnění vrásek. Možná si jich jen méně všímám :))) ale subjektivně – ano, sedí mi.

Další produkt už mne tolik nenadchnul. Pudr Holika Holika Sweet Cotton. Nechala jsem se zlákat rrrrozkošnou krabičkou. No uznejte, není miloučká? :) Bohužel, to je tak všecko. Jde o pudr, který má minimalizovat póry a vyhlazovat pleť.  Vyzkoušeno, nevyhladilo mi to nic, póry jsem měla jako vždycky a z plusů zůstává jen ta pohledná krabička. :)) Což je ale dost málo na to, že stojí přes dvě kila a je veliká něco kolem 3 až 4 cm v průměru. Co je fikaný je, že na ní není psaný obsah / množství viditelně na první pohled, takže jsem byla překvapená jak je to malinkaté. Druhá překvapivá věc byla, že pudr je úplně bílý. Pleť sice nijak dramaticky viditelně nezesvětlí, zato taky ale vůbec nic nezakryje. Nevyhladí. Nevypóruje. :D :D  Příště nikdy, a stejně tak už nechci vidět žádný z jejich dalších, sice rozkošně balených produktů.

Well.. nějaké vaše zkušenosti?

Jana ❤

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *