Sexy hračky: kdo si hraje nezlobí


Všehochuť / Sobota, Srpen 5th, 2017

Sexy hračky: kdo si hraje nezlobí

Nedávno mi přišel balíček z Dámské jízdy. Kdo sledujete živá vysílání nebo videa, pak už víte co obsahoval. Sexy hračky! ;) No a dnes se na jednotlivé položky podíváme trochu více dopodrobna. A začnu rovnou tím nej. :) 

Boom exclusive collection

Růžový krasavec s příjemným, silikonovým povrchem. Nejen že ikonicky vypadá, ale má i revoluční zdroj napájení. Není totiž na baterky – a to mi přijde fakt dost praktické :) V balení najdete i nabíjecí kabel, který je zakončen USB konektorem, který snadno zapojíte do jakékoli nabíječky na telefon, nebo tablet. Během nabíjení, nebo během volení rychlosti tlačítka svítí, což podtrhuje estetický dojem z produktu. Programy a rychlosti  jsem nepočítala, ale je jich hodně. Dají se rovněž velmi vystupňovat.

Cestovní mini vibrátor

Velikostně nenápadná, malá hračka, která se dá ještě schovat do elegantního, plastového pouzdra. V kabelce zabere minimum prostoru :) Funguje na jednu AAA baterii. Na to jak je malá mne překvapila svým výkonem. Vibruje jen na jeden stupeň i rychlost, ale velmi silně.

Po čem partneři touží

Vážně výborná hra, která mi přijde velmi zábavná a hlavně, skutečně nápaditá. Karty jsou v bílém a černém provedení a každý balíček je nabitý 64mi úkoly pro páry, kdy si každý přijde na své. Ty karty, které se vám nejlépe osvědčí, si můžete schovat a udělat si vlastní karetní sestavu. :))

Oral pleasure

Krom reklamního trička v růžové barvě jsem v balíčku našla ještě sirup, který slouží jako ochucovadlo. Čeho? Zkuste tipovat. ;)

A to je vše…

Tedy co se mého balíčku týká. Pokud jde o vás a chcete se o Dámské jízdě dozvědět víc, nebo si něco podobného pořídit a zjistit kde, mrkněte na odkaz http://www.damska-jizda.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *