Inspirativní, Short-posty

Short post 08: Každý kus tebe si zaslouží lásku

Short post 08: Každý kus tebe si zaslouží lásku

Short post 08: Každý kus tebe si zaslouží lásku

Zas jeden takovej "body-positive" post. :) V krátkosti. Každý kousek Tebe si zaslouží lásku.
To nejhorší co můžeš pro své tělo udělat je přát si, aby některé jeho části nebyly, byly menší, větší nebo vypadaly jinak. Není to fér! Velký nos velkého ducha značí!! ) I nohy do “O” dělaj skvělou službu. Prsa jsou dobrý zrovna takový, jaký ti narostly. A i tukový zásoby se někdy můžou hodit.
..
Nesnaž se být "dokonalá žena". Snaž se být žena, co za něco stojí. Měj se ráda taková, jaká jsi. Netrap se s tím, co nejde změnit, netrap se ani tím, co změnit jde, ale jde to pomalu. Každý máme vlastní rytmus. Nechtěj být hubenější. Přej si dostatek pohybu a radosti z něj, i ze života.
..
Tak se o to snažím já. Nikdo nemá právo na mě (nebo na vás) soudit jedinou nitku. Jenom já vím co skutečně žiju, s čím zápasím a v čem jsou moje skutečný kvality. Pusu posílám! 💋 J. 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

2 comments

  1. V tomto máš úplnú pravdu, len my vieme o sebe najviac. Ja sa beriem taká aká som, i keď trošičku som pribrala čiže to zase kus riešim, lenže no ja som celkovo chudá čiže na mne každé kilo už v hlave vytvára že ejha fíha. Mám doma momentálne aj tvoju knihu takže sa naň aj na všetky takéto super články teším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *