Inspirativní, Short-posty, Ze života

Short post 11: Základ pevného vztahu

Short post 11: Základ pevného vztahu

Základ pevného vztahu manželského

Skoro to vypadá, že základ pevného vztahu manželského je pivson a cígo... :)) Ale samozřejmě, nenechte se mást. Jednak je to Birell a druhak chci samozřejmě mluvit úplně o něčem jiným. ;)
..
Základ každýho spokojenýho vztahu je prej sex, peníze a něco třetího v rychtiku. Přátelství? No, ať je to třetí co chce, kdyby to bylo jenom o třech bodech, tak mi to ještě přinde i dost jednoduchý.  Myslim, že nějak předevčírem jsme se tu bavili o "dřině letitýho vztahu". No a dneska bych rozvedla v čem přesně ta dřina spočívá. Schválně jestli to vidíte stejně, nebo byste ještě něco zásadního přidali... Můžem?
..
1️⃣ Dělat si na druhého čas. Jeden by neřek', ale ona to není samozřejmost a fakt, že si spolu podáte doma kliku, potkáte se v posteli nebo u tv seriálu se (!!) nepočítá. Společný čas = společný dialog nebo společné zážitky.
..
2️⃣ Dopřát si sluchu. :) Ono to dlouholetý společný soužití někdy vytváří vyšší práh "hluchoty". Něco přeslýcháme úmyslně, něčemu věnujeme míň pozornosti... No bacha na to. Páč dlouhodobý monolog vede k úplnému tichu a z toho už nemusí být cesta ven.
..
3️⃣ Občas se fakt přizpůsobit. :) Pozor!! Platí pro obě strany! :P
..
4️⃣ Vytrvale si prokazovat respekt a úctu. I když se vám někdy chce upouštět úplně jiný ventily. :P
..
5️⃣ Bejt vždycky hlavně kámoši. Kámoši vytrvale kultivující si vzájemné libido. :)) Páč co si budem, času je málo, pak vás bolí hlava, jindy jste děsně unavení a někdy zas jenom líní, žejo.
..
Mno, tak ňák to vidim já. 😅😇 Vaše názory? ❤️ 

..

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *