Partneři a spolupráce, Tipy

Tip: Oblíbené přípravky Nuxe na tělo i pleť

Tip: Oblíbené přípravky Nuxe na tělo i pleť
Spolupráce

Tip: Moje oblíbené přípravky Nuxe na tělo i pleť

Dnes mám pro vás další tip na pár skvělých produktů na tělo i pleť. Jde o přírodní kosmetiku Nuxe, ze které jsem vyzkoušela už řadu různých přípravků a musím říct, že od této značky zatím není jediný, který by mne zklamal. V současné chvíli používám už několik týdnů mycí gel na pleť, sprchový gel, sérum na kruhy pod očima a hydratační krém. Jak jsem s nimi spokojená?

Pečující sprchový olej pro ženy

Absolutní fantazie. Trochu hůř se vymačkává z tuby, ale aspoň ho tak rychle nevyplácám. :)) Výborně pění, stačí malé množství, nevysušuje pokožku - to je ostatně důvod, proč jsem si ho pořídila. Nestačí tedy na to, abych se po sprchování nemusela ještě mazat, ale to ničemu nevadí. Nádherně voní, což je další obrovské plus. Vůně mi připomíná med.

přípravky Nuxe
foto: janakuzelova.cz

Zvláčňující sprchový gel na tvář

Taky príma věc. :)) Mám ráda kosmetické tuby s dávkovací pumpičkou, takže plusový bod. Gel má čistit, mýt a odličovat pleť. Na webu elnino.cz se píše, že je i na tělo, ale na základě popisu na lahvičce jej používám jako mycí a odličovací gel na tvář. Tedy hned potom, co si tamponky odlíčím řasenku. Hrozně nerada to šmudlim všechno v jednom. :) Znáte pak ty černý, pandí oči :D

Hydratační pleťová maska

Krásně voní čistotou, příjemná na pleti. Kdybych si nepřečetla, že jde o masku, používala bych jako krém. Skvěle se vstřebá, zůstává hydratovaná pleť. Narozdíl od jiných masek podobného množství, vydrží mnohem déle, lehčí krémová textura bohatě stačí v menším množství.

přípravky Nuxe
foto: janakuzelova.cz
přípravky Nuxe
foto: janakuzelova.cz

Multikorekční gel na oční okolí

Na tento gel jsem někde postřehla reklamu, že zbavuje tmavých kruhů pod očima. Tak to bohužel neklaplo. :)) Nicméně jde primárně o hydratační sérum, takže budiž mu odpuštěno, protože tento účel plní skvěle. Je velmi příjemný jako základ, než se začnu líčit, oční okolí je skutečně viditelně hydratované, takže další skvělý produkt, který můžu doporučit. :)

Co vaše zkušenosti s přípravky Nuxe? Máte?

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *