Partneři a spolupráce, Tipy

Tip: Revoluce v omlazení pleti? Lifting Végétal Yves Rocher

Tip: Revoluce v omlazení pleti? Lifting Végétal Yves Rocher
Spolupráce

Revoluce v omlazení pleti? Lifting Végétal Yves Rocher

Dostala se mi do rukou krásná, nejnovější řada kosmetiky Yves Rocher, Lifting Végétal. Ta se prezentuje jako revoluce v omlazení pleti, nadupaná silou výjimečné rostliny s neobyčejně silnými účinky pro obnovení pleti. Tak zní to dobře, o tom žádná. Takže se tomu mrknu na zoubek trošku zblízka a přidám i osobní recenzi a zkušenost. :)

Hlavní účinky řady Lifting Végétal

Hlavní, slibované účinky této kosmetické řady jsou:

  • hydratace
  • zpevnění kontur obličeje
  • posílení pleti a dodání objemu
  • omlazení pleti

Je to reálné?

Když se na to podívám z hlediska složení, je tam velká šance alespoň zčásti své sliby na omlazení pleti splnit. Především díky rostlince zvané zběhovec plazivý, která je mimochodem velmi zajímavá. K té se dostanu ještě o něco později, nyní zpět k hlavním složkám.

Přírodní glycerin
Výrazně silně hydratuje. Samozřejmě, pokud je pleť dostatečně hydratovaná, její tendence k  vizuálnímu stárnutí jsou menší, působí plnějším a zdravějším dojmem, případné vrásky nejsou tak výrazné.

Koncentrovaný rostlinný kolagen
Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, podporuje hydrataci a tím pádem se výrazně podílí na zamezení vzniku vrásek nebo zlepšení jejich stavu.

Plusem jsou další výživné složky z bambuckého másla, kokosového a grepového oleje, další hodnotné extrakty z kosmatce, mořských řas a tak dále, ale nejzásadnějšími jsou dvě výše zmíněné.

 

lifting vegetal yves rocher  omlazení pleti lifting vegetal

Zběhovec plazivý, květinka našich babiček

Díky kosmetice Lifting Végétal jsem objevila „novou“ bylinku. Zběhovec plazivý, drobná kytička, plevel s velmi širokým spektrem účinků na lidský organismus byl oceňován už našimi babičkami. Hodí se na výrobu tinktur, odvarů a pomáhá hojit zranění, při kašli, chrapotu, zmírňuje astma a dýchací obtíže, snižuje krevní tlak, vyrovnává krevní oběh a řadu dalšího. Navíc jej od pohledu určitě znáte. Kromě toho obsahuje vysoké množství rostlinného kolagenu, který se stal základem pro tuto řadu kosmetiky.

Zkušenost

Mám koncentrované sérum, denní a noční krém a krém na oční okolí. Všechny přípravky voní jen velmi jemně až vůbec a jsou velmi dobře a rychle vstřebatelné. Nezanechávají mastný film. Mám pocit že i tak nějak lehce sjednocují tón nebo vzhled pleti. První použití jsem si nechala na noc. Oční krém hodnotím zatím jako jeden z nejlepších, které jsem až doposud vyzkoušela. Trochu mi ujelo „větší než malé množství“ :D při prvním nanášení, ale během chvilky se všechno absolutně skvěle vstřebalo, bez zbylého lesku, mastnoty, lepkání čí jakýchkoli nepříjemných pocitů, které čas od času s některými přípravky prostě jsou. Sérum i krém paráda, opět skvělé, bezezbytkové vstřebání, pocit svěží pleti po nanesení.

No a ráno když jsem vstala… byla jsem o dvacet let mladší. :))) LOL

Tak to fakt ne, bohužel, :)) ale čeho jsem si opravdu všimla, byla velmi jemná, hlaďoučká pleť. Celkově mi přišel ten obličej takovej „odpočatější“ na pohled. :)) Lifting Végétal tak řadím mezi přípravky u kterých zaznamenáte, že s vámi něco dělají. Vzhledem k tomu, že vyzkoušení je možné zdarma na prodejně, určitě doporučuju aspoň „prubnout“.

Co se negativ týká, žádná výrazná jsem nezaznamenala. Jediná nepříjemnost může možná nastat v případě, že rádi vrstvíte a kombinujete přípravky na obličej. V některých kombinacích (zejména s make-upem) se mohou žmolkovat nebo drolit, v případě, že vtíráte příliš „rozvášněně“. Zaregistrovala jsem ráno při líčení. ;)

Jaké jsou vaše zkušenosti s Yves Rocher?

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.