Menu Zavřeno

Tipy: Bioceutická kosmetika Natinuel, pro mladší vzhled pleti

Tipy: Bioceutická kosmetika Natinuel, pro mladší vzhled pleti

Co to je „bioceutická kosmetika“ a jaké jsou hlavní přínosy pro pleť? Dá se pomoci kosmetiky vypadat mladší? Jak hodnotím bioceutickou kosmetiku na základě osobní zkušenosti a komu bych ji doporučila? Dozvíte se v dnešním článku! :)

Naučila jsem se nové slovo. Bioceutická. :) Je to úplně poprvé, kdy jsem se s podobným slovem setkala a týkalo se kosmetiky, kterou jsem se na základě nabídky Kosmetického centra Natinuel  rozhodla vyzkoušet. Sice se nejedná o přírodní kosmetiku, ale přesvědčil mne i fakt, že neobsahuje SLS – SLES, což jsou Sulfáty (ve zkratce), které se pokládají za častou a nepříliš přínosnou, nadbytečnou složku v kosmetice.

Co je to bioceutická kosmetika?

Bioceutická = hledající odpověď na konkrétní problém pleti, s vysokým obsahem aktivních látek ve vysoké koncentraci,  působící hluboko ve vrstvách kůže. Bioceutická kosmetika Natinuel slibuje působení nejen na povrchu pleti, ale hluboko v buněčných částech pokožky, s mnohem vyšší efektivitou než běžná kosmetika. To je způsobeno jednak vysokou koncentrací aktivních látek, které mají přímý vliv na stav pokožky a dále dobrou vstřebatelností a schopností proniknout právě do hloubky pleti. Hlavní důraz této kosmetiky je kladen na léčivost a řešení potřebného problému.

Jde vypadat mladší díky kosmetice?

Mno, já jsem v těchto ohledech a při podobných slibech zpravidla dost skeptická. Nicméně čemu věřím (a o čem jsem přesvědčená), je, že pravidelná péče o pokožku a používání kvalitních přípravků má v dlouhodobém horizontu význam, i když jej nemusíme vidět hned. Mám to tak i s návštěvou kosmetiky. Po čištění pleti prostě vypadám den až dva jako pupenec, ale při určité pravidelnosti je postupně nečistot méně a méně, pleť je jasnější, hladší a péče je prostě znát.  Stejně tak je to s používáním jednotlivých produktů, které je ale nutno pečlivě vybírat.

Moje vlastní zkušenost

Mám za sebou intenzivní ošetření dvoufázovým peelingem s vysokým obsahem kyselinek, pro detoxikaci, čištění a vyhlazení pleti. Okamžitě po ošetření pleti jsem skutečně měla pocitově jemnější a hladší pleť, srovnatelně podobné s aplikací například mikrodermabraze. Natinuel kosmetické centrum primárně školí kosmetičky pro práci s touto kosmetikou, takže se s ní setkáte v salónech, nicméně nabízí i celkem širokou řadu pro domácí použití.  Mně osobně nadchla teorie, že ke kvalitní péči o pleť stačí dva produkty. Na mytí / čištění a na hydrataci pleti.

Nepatřím k ženám, které nakupují a shromažďují produkty na vrásky kolem očí, na kruhy pod očima, krémy mají denní, noční i oční a ještě čistí třemi různými přípravky po sobě. Nemám na to čas, ani chuť. Samozřejmě, jde to i jinak a tuhle cestu vítám, takže další plus pro Natinuel.

Začala jsem s testovačkou odličovacího mléka, mycího gelu a krémem na obličej. Zatím jsem spokojená, ale chci tomu dát trošku delší čas, abych byla schopná vypíchnout hlavní, viditelná pozitiva. Takže s hlavní recenzí ještě chvilku počkám. Nedočkavcům (prozatím) určitě můžu vřele doporučit alespoň vyzkoušet. Buď rovnou celé kosmetické ošetření v salónu, ke kterému dostanete vzorečky na domácí použití zdarma, nebo koupi čistícího gelu a krému, které používám já. Je potřeba si vybrat na co přesně se chcete zaměřit, ale určitě si na své přijde jak aknózní a problematická, tak zrající pleť, která potřebuje zpevnit.

No a klasicky otázka závěrem, zda už máte někdo s touto kosmetikou zkušenost a jakou?

bioceutická kosmetika Natinuel

bioceutická kosmetika

Posted in Tipy

Mohlo by tě zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *