Všechny články

Recenze: Přírodní péče proti vráskám, Priody

Recenze: Přírodní péče proti vráskám, Priody

Recenze: Přírodní péče proti vráskám, Priody

Už zhruba dva týdny používám dva kosmetické produkty, určeny na hloubkovou hyrataci, zpevnění pleti a zjemnění případných vrásek. Kromě obličejového olejíčku Saloos, jsou to moje první dva kosmetické produkty „na vrásky“, které jsou přírodní. Takže moje radost z nich je dvojnásobná. :)

Vyzkoušela jsem konkrétně krém na oční okolí  a pleťové sérum s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.

Balení

Miluju věci, který jsou nejen funkční, ale i hezké :) Prostě patřím k lidem, který přihlíží ke vzhledu, i když vzhled samotný není úplně to primární. Balení je velmi vkusné, ekologické (papír, sklo) a už když držíte krém nebo sérum v ruce, máte příjemný pocit kvality. :) Jo, zní to divně :D Každopádně už na balení je vidět péče, vkus a kvalita, což je prostě příjemné „vlastnit“.

Konzistence

Sérum je klasicky transparentní, čiré a má gelovou, řidší texturu. Aplikátorem je skleněné kapátko. Velmi dobře a rychle se roztírá, výborně se vsakuje. Krém je o něco málo hustší, ale stále jde o velmi lehoučkou a snadno vstřebatelnou texturu, tentokrát mléčného zabarvení. Oba produkty jsou bez parfemace, nedráždí ani pleť, oční okolí, ani oči samotné.

Účinky

Ze séra jsem absolutně nadšená. Hned po nanesení máte pocit pevnější a hladší pleti, linky kolem očí i úst se zjemní. Sérum není krém, takže je potřeba kombinovat s dalšími přípravky, ale já si hodně oblíbila používat jej pod make-up. Přes noc dávám mastnější krémy, ať už na sérum nebo bez něj a ráno umyji pleť, nanesu sérum a následně přírodní make-up. Výsledek je skvělej. Sérum jakoby zkompaktní obličej, make-up líp drží a nezvýrazňuje drobné linky. Z krému mám taky výborný pocit. Na rozdíl od séra pleť pocitově více zvláční. Celkově jsem s oběma produkty velmi spokojená.

Cena

Je středně vyšší, ale odpovídá obsaženým látkám, které jsou efektivní v boji proti vráskám. Nejde tedy o krém, který jen dobře hydratuje (což je také důležité), ale o produkt, který „má víc“.

Plusy
– vzhled
– přírodní složení
– eko obal
– obsah účinných látek jako je kolagen, hyaluron, vitamíny a další, které mají vliv na skutečné zpevnění a vyhlazení pleti.

Mínusy
Pokud nepočítám, že nevypadám okamžitě o 10 let mladší… :D  Žádné.

Co momentálně používáte na pleť, nebo s čím máte dobrou zkušenost vy? Těším se na komentáře!

DSC_2185 DSC_2192 DSC_2198 DSC_2200

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.