Všechny články

Soutěž o balíček plný překvapení

Soutěž o balíček plný překvapení

soutěž o balíček

Soutěž o balíček plný překvapení

S radostí oznamuji, že je tu další soutěž pro čtenářky (čtenáře) blogu a fanoušky na sítích! :) Výhra bude krásná, pestrá a vyzkoušíte díky ní spoustu různých produktů. Jakých? No takových, co máme jako ženy většinou nejraději. :) Ano, soutěžíme o kosmetiku a růžový, testovací balíček - který jí je plný.  :)

Soutěž probíhá (jako vždy) pro skutečné příznivce blogu. To znamená že jste pravidelnou čtenářkou a sledujete obsah na sociální síti Facebook, Google+ nebo Twitter. Pokud jste nováček, nevadí, stačí pustit se do toho od bodu 1. v podmínkách soutěže. :) Ty jsou samozřejmě platné i pro ostatní, takže doporučuji překontrolovat, a případně všude "odškrtnout".

1. Dali jste like stránce Jsem žena 30+ na Facebooku.
(Provedete kliknutím na "to se mi líbí" hned pod úvodní fotkou stránky)

2. Jste pravidelným čtenářem
Na blogu v pravém bočním sloupci najdete okénko s možností zadat svou emailovou adresu. Zadáte a potvrdíte, aby jste se mohli těšit na nové články rovnou do mailu. To aby vám nic neuniklo! :)

3. Sdíleli jste tento článek na své FB zdi.
Provedete kliknutím na příslušnou sdílecí ikonku pod článkem, nebo rovnou sdílením na FB.

4. A už jen poslední věc...
Napište mi do komentáře pod článkem,  JAK ZNÍ NOVÝ NÁZEV ESHOPU PARFUMS.CZ ? Kometáře můžete samozřejmě přidávat i na Facebooku, každopádně abyste mohli soutěžit, je potřeba nechat komentář přímo zde na blogu!

Soutěž probíhá od dnešního dne, tzn. 27.10 přesně od 20:00 :)) a  výherce bude vyhlášen 21.11. Výherce vylosuji ze správných odpovědí. :)

Abych nediskvalifikovala ty, co Facebook nemají, tentokrát se můžou zapojit i fanoušci z Google+ nebo Twitteru. Pro ty platí stejné podmínky, jen nahradí FB za svou sociální síť. :)

Výhra: balíček je plný různých,kosmetických přípravků v cestovních baleních, a testerů. Najdete v něm značky jako Avene, Toni&Guy, Weleda, Lolita Lempicka, Eucerin, Vichy, Medic Blanc, Dermedic a mnoho dalšího. Navoníte se, ošetříte pleť maskami i krémy, umyje vás a provoní koupel i pokožku.

Tak hodně štěstí v soutěži! A samozřejmě, aby vám nechyběla motivace, přidávám pár fotek výhry:

Soutěž o balíček

Soutěž o balíček jsem žena

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

45 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *