Inspirativní, Tipy, Všechny články

Jak získat srdce každé ženy

Jak získat srdce každé ženy

Jak získat srdce každé ženy

Dnešní článek je opět spíše pro muže. :) Zvlášť pro ty, kteří tvrdí, že ženám se nedá rozumět, natož uspokojit jejich nároky. Nebo pro ty, kteří bádají jak tu svoji udělat šťastnější.

Ale budete překvapení. Získat srdce ženy je vlastně velmi jednoduché. A pokud se naučíte jak, stačí už jen vytrvalost – a je vaše. ;)

 1. Přineste květinu
  Květiny a galantnost nikdy nevyjdou z módy. Neznám ženu, kterou by nepotěšily. Pokud ovšem květy nenosíte jen na počátku vztahu, ale umíte jimi potěšit s určitou pravidelností i po letech, stanete se opěvovaným a závidění-hodným hrdinou. Na všech babských sedánkách u vína, nebo u kávy. Slibuju! ;) :)
 2. Poslouchejte
  Ano. Tohle je disciplína pro nejnáročnější. Každopádně, pokud chcete získat srdce ženy, vyplatí se ji ovládnout.

Samozřejmě, rozumím tomu, že naslouchat je někdy velmi obtížné. Nudné. Nesoustředíte se. Nechcete se soustředit. Zrovna vám připadá poutavějších tisíc věcí kolem, ke kterým odbíhá vaše pozornost. Jakkoli nelogické se to může zdát, v ženské mysli se to odehrává přesně podle tohoto vzorce: Poslouchá co říkám = jsem pro něj důležitá + miluje mně

Chápu, že to nejde od rána do večera. Když ale zkombinujete odhad, kdy je pro ženu podobný „rozhovor“ důležitý, a naučíte se tomu věnovat alespoň 30 minut denně – úspěch je zaručen.

 1. Vyvozujte závěry
  Při naslouchání je dobré sem tam na něco kývnout, zamručet „Hm, hm“ a nebo položit doplňující otázku.To už je ovšem pro náročnější. :) Pokud závěrem dokážete debatu (monolog :) nějak shrnout s vyvozením závěru, budete opět za génia a žena vás bude milovat. Stačí krátká věta až dvě ve smyslu: „Dobře, pak to tedy budeme dělat jinak.“ Nebo „Netrap se s tím, zítra tam společně zajdeme.“ A tak podobně. :)
 2. Nenechte ji ve štychu
  Krize zkouší přátelství i lásku. Ale právě proto se jich dá skvěle využít. (Těch krizí, ne žen ;) 90% žen totiž vyrostlo na pohádkách o princích na bílém koni, s taseným mečem, připravených pustit se do draka, jen aby zachránili princeznu. A to se nemylte, draků jsou kolem každé ženy vždycky houfy. :) To třeba praskne doma vodovodní potrubí. Nebo přijdou poporodní deprese. Nebo ztratí práci. Důležité je se na ni nevykašlat a netasit meč proti ní, ale proti drakovi.Draka zničit a ženě pomoci přejít přes krizové období.

Muži, máte to v bodech. Jsou jenom čtyři – a dají se zvládnout. Minimálně těm, kteří si chtějí získat srdce ženy. ;)

Tak kdybych se v tom chtěla vrtat, najdu jich víc – ale to už jsou jenom tipy navíc, které si nechám na příště. ;)

 

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *