Inspirativní, Všechny články, Ze života

5 znaků pravé ženy: Jste žena jak má být?

5 znaků pravé ženy: Jste žena jak má být?

5 znaků pravé ženy: Jste žena jak má být?

Přátelé, nedá se globalizovat. A každá žena je jiná, samozřejmě. Ale přesto, u čehokoli, co se dá dělit podle skupin a tříd, lze najít nějaké společné charakterové rysy. Třeba těchto 5 znaků ženy, které potvrzují, že jste taková, jaká máte být. :)

Jistota je půl zdraví

Čistota je půl zdraví fyzického. Jistota je půl toho duševního. Máme rády když víme, co se bude dít, kdy přijde bod A a co bude následovat po něm, jaký je obsah bodu B a v jakém časovém horizontu se dá očekávat bod C. :) Proto se vás ostatně ptáme, kdy přijdete domů z práce, nebo nás rozčílí, že nám víkendovou akci oznámíte v pátek večer. Ale všechno souvisí se vším. Když nevíme v kolik dorazíte z práce, riskujeme, že večeře bude studená, nebo se na polévce udělá škraloup. A to nemáte rádi.

Takže ve výsledku myslíme jen a pouze na vaše dobro. Nebo když se dozvíme o víkendové akci v pátek večer, nestihneme si vyprat ty šaty, které na nás máte nejraději a které jsme zrovna včera hodily do prádla. No prostě chápete!!?

Podobně to máme rády i s výhledy do budoucnosti, plánováním rodiny, pár těch sociálních jistot... znáte to. Ale nesmí nám to nikdo zazlívat. V jádru vlastně myslíme jen na mužské dobro. ;)

Chaos v kabelce

Ať už je kabelka velká nebo malá, zásadní pravidlo je: předměty se z kabelky loví jako kapři na vánoční trh. Chvilku to prostě trvá, no. :) Muži si myslí, že máme v kabelkách (lidově řečeno) bordel, ale není to až tak úplně pravda. Žena k životu potřebuje mnoho drobností. A ty mají ve velké kabelce tendenci zapadnout. Naopak v malé zase působí, že jich je příliš, takže pokaždé (já určitě) vylovíme něco jiného. Ale to není nepořádek!! Říkejme tomu  "kabelkový chaos".

Ještě takto;  kabelkový chaos není něco, co bychom udržovaly záměrně. Já osobně mám občas tendenci uspořádávat. Ale přátelé, s jednou vnitřní kapsičkou a dvěma vnějšími (které jsou ale nanic, protože se do nich nikdy nedostanu tak rychle jak potřebuju), to prostě NEJDE! :)

Chaos v životě

Tak jednou do měsíce. Minimálně jednou do měsíce potřebujeme více pochopení, smyslu, podpory od opačného pohlaví, které nám stojí po boku. Na které snad můžeme působit poněkud nevyzpytatelně, nebo chaoticky - alespoň co se emocí týká. Ale to už je holt daň za možnost pokračování rodu, pánové. Tedy byste měli být chápaví, ve vlastním zájmu. :) Emoční bouře se nás žen týkají o něco víc než mužů. Opět může jít o "chaos", z jejich pohledu, ve skutečnosti jde spíše o ventilaci.

Jéé to je hezký

Výlohy. Blýskavé předměty. Štěňátka. Prostě jsme na výletě, obdivujeme architekturu a zatím co nám vykládáte něco málo z historie (co jste pravděpodobně pochytili v nějakém turistickém průvodci) nás do očí praští ne-architektonické a nehistorické botky, vykukující z výlohy, která (dle vašeho mínění) kazí celkový ráz náměstíčka. Ale ty boty jsou tak super, že vám musíme alespoň na vteřinu skočit do výkladu slovy "Jéé, ty jsou (to je) hezký!!". :)

Nesnášíme konkurenci!

To vlastně souvisí se zmíněným pocitem jistoty. Tak my vlastně víme, že konkurenci nemáme. Ale chceme si být jisté, že si to dostatečně uvědomujete i vy samotní! A tak nás opravdu nepotěší, když se obdivně vyjadřujete o poprsí Pamely Anderson v Baywatch. Což se vlastně (z vašeho pohledu) nevylučuje s tím, že to naše je to nejlepší. Jakkoli, podobná hlášení si prostě raději nechte pro sebe a kamarády. ;)

TIP! Přečtěte si i článek Jak získat srdce každé ženy

...

Našli byste ještě více znaků ženy, které máme všechny společné, nebo alespoň velmi podobné?

Těším se na komentáře! Jana

...
By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

3 comments

  1. Mobil a sběr informaci
    Nevysedavame nesmyslně na mobilu, jen proto , abychom daly like kamarádce a její rodinné fotce, nebo snad , abychom cetly nějaký blog :-) , ale proto, protože hledáme recept jak Vám udělat supr trupr nedělní meny, nebo nějaký luxusní dezert….nebo vybíráme šaty, do kterých na 100% do léta zhubneme…takže vlastně sbíráme informace jak jen kvuli Vám, pánové. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *