Všechny články

Jarní shrnutí a cesta DO Ř***

Jarní shrnutí a cesta DO Ř***

Jarní shrnutí a cesta DO Ř***

Duben byl vážně zuřivej měsíc.

Obyčejně patřívá k mým nejoblíbenějším v roce, zbožňuju když se příroda probírá ze zimního kómatu a všecko začíná pučet, kvést a vonět... Čím delší je zima, tím hlubší kóma mám zpravidla i já, takže není divu že se na jaro těším jak malé dítě na Matějskou. Letos se bohužel odehrávalo všechno trochu jinak, než jsem čekala. 

Březen odstartoval zdravotními komplikacemi, pokračoval menšími zmatky kolem práce a vše vygradovalo náhlým odvozem mé drahé "skoro tchýně" do nemocnice. Doktoři nás od začátku připravovali na nejhorší, na které postupně v pár týdnech bohužel i došlo.  Rozloučili jsme se s blízkým člověkem, postupně si rovnám hlavu v pracovních záležitostech a pomalu zase začínám vnímat, že kolem všechno kvete. Tak jsem si řekla, že je ideální doba si trošku vyvětrat hlavu.

A větrat se hodlám v Římě. Nečekali jste doufám něco jiného. :)

Což mi připomíná... víte že 1. května Žena-blog oslaví už druhý rok své existence? Jedny z prvních příspěvků byly právě ty cestovní... a cesta do Říma.

Náhody...  :)

Takže jo, frčím, zasloužím si to. A těším se hrozitáánsky a neskutečně! :)

Na cestu jsem si přibalila P.S. od A.Geislerové a Kafe a cigárko. Jo, přiznávám, fakt jsem je ještě nečetla. Ale jelikož jde o oddychovku a takovou tu "blogstyle" literaturu, už mi hnízdí v kufru. :) A přiznání na druhou je, že když už mi teda vychází ta kniha, tak se tedy podívám (pročtu a prozkoumám) jak své zápisky podávají ti nejlepší.

Vyrážím v sobotu!

Prodloužený víkend, ve kterém jsou hlavními plány moped, město, zmrzlina, ryby a oddechová literatura. JEJ!! :)  Chlapi si doma poraděj. ;)  Ale vy zůstaňte online, nebo si zapněte sledování na facebooku a ideálně nastavte zobrazit příspěvky jako první. Tak aby vám nic neuniklo přece! ;)

I vám všem přeji krásný víkend a těším se u dalších postů. :*

cesta do Říma

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *