Soutěž o knihu “Já blogerka” s věnováním


Všehochuť / Neděle, Červen 18th, 2017

Soutěž o knihu “Já blogerka” s věnováním

Tak kočenky! Už jsem dávala na Fejsbůk avízo, že léto na blogu patří soutěžím, cenám, výhrám, dárkům a prostě si ho uděláme plné radostí a překvapení. :) Jak jistě víte, před nedávnem mi ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vyšla kniha, “Já blogerka”. Takže koho baví blog, určitě se zapojte! :) Vyhrát můžete svou vlastní knihu s věnováním, kterou můžete číst i offline ;) třeba na dovolené.

Podmínky soutěže

 1. Jste fanynka blogu na Facebooku, Instagramu, nebo Google plus. Proč byste jinak měla zájem o knihu přeci! ;)
 2.  Sdílela jste tento článek na sítích. Nezapomeňte u příspěvku nastavit soukromí na “veřejné”, jinak se o tom nedozvíme! ;)
 3. Napište do komentáře na blogu (případně zkopírujte do komentáře na FB, Google atp.) PROČ “MUSÍTE” KNIHU VYHRÁT PRÁVĚ VY? :)
 4. Pozvěte své kámošky aby se spolu s vámi stali fanoušky na FB (Na profilu stránky vpravo je možnost “pozvat přátele” kliknutím)

Kdo vyhraje

 1. Soutěžící který splní podmínky soutěže a jehož odpověď bude vybrána jako nejlepší.
 2. Výherce bude upozorněn zprávou na Facebooku a v komentáři pod článkem na blogu v den  vyhlášení vítěze. Výherce je povinen se přihlásit o svou výhru nejpozději do tří dní od vyhlášení.

Kdy startujeme? 

Právě teď! Soutěž poběží 14 dní a vítěz bude vyhlášen nejpozději 2. července do 00:00 

Tak holky, s chutí do toho a zůstaňte ve spojení! Soutěží se totiž na léto chystá spousta – a to by bylo abyste alespoň v jedné neuspěla! ;)

Držím palec! :)

knihab

 

15 Replies to “Soutěž o knihu “Já blogerka” s věnováním”

 1. No, tak vzhledem, ze sama jsem zena 30+ a stalkuju, teda sleduju te ( i Maxipsa Fikuse) vsude, tak bych si knihu zaslouzila. A kdyz nevyhraju, tak stejne knihu koupim a neprestanu sledovat.

 2. tve citaty jsou ze zivota, dobra trefa a pri mem hektaku dokazi povzbudit rozveselit zamyslet a vykouzlit usmev, jen tak dal :-) a kniha? dozvim se o tobe vic :-)

 3. Proč bych měla zrovna knížku vyhrát já?
  Já tedy nevím proč zrovna já :D ,ale byla bych za ní mi ráda :)
  Miluju ty citáty :) jsou výstižný a pravdivé ;)
  Ráda Vás sleduji :) Váš profil je hned první stránka co musím vidět,jakmile se prihlasim na Fcb,jen abych o něco nepřišla :D
  Kdybych Vaši knížku vyhrála,tak bych byla šťastná žena pod sluncem :) ,ale při me velké smůle na výhry…to vidím tak,že na mě bude čekat v knihkupectví :)
  Dal Vás budu sledovat :)

 4. .určitě by mi to udělalo radost jelikož jsem nikdy nic nevyhrála.😔 rada bych věděla o čem kniha je a třeba si nechat i poradit 😀. tak to skouším ještě tady je to správně.HAHA

 5. Letos mi bude 33 let, takže tento věk na knihu je ideální. Navíc je začátek léta, čas volna, dovolených a to chce pořádnou literaturu .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *