Menu Zavřeno

Soutěž o kosmetiku a náramky, pro vás i vaši kámošku!

Soutěž o kosmetiku a náramky, pro vás i vaši kámošku!

Podle toho jak stíhám, s nepravidelnou pravidelností :)) pro vás chystám různé soutěže. A dnes je ten správný čas na další! Je tu soutěž o kosmetiku a náramky pro vás a vaši „soulmate“. :)

Vyhrát můžete 2x řasenku, 2x multifunkční pudr, 2x sugar scrub, 2x náramek s nastavitelnou velikostí a  2x pleťovou masku Korrika. Ceny jsou od značek Alverde, Mary Kay, L’Oreal, NYX, Douglas a zmíněná Korrika.

Jak se zúčastnit?

Bude to hodně jednoduché. Stačí v komentáři označit kámošku, se kterou se o výhru rozdělíte (a slíbit že se nepoperete! :D ), následně sdílnout příspěvek na své FB zdi.

Více komentářů = více šancí, takže můžete komentovat i víckrát, nicméně pokaždé je potřeba označit někoho jiného! ;)

Soutěž poběží od dnešního dne po dobu 14 dní.  4.11 bude vylosována a vyhlášena vítězka, která obdrží výhru pro sebe a pro kamarádku, kterou označila. Prosím hlídejte a sledujte si vyhlášení, abyste se nepřipravily o výhru špatnou komunikací ;) Jméno vítěze napíšu do komentářů pod FB příspěvkem, i zde pod článkem na blogu. Výherkyni pak prosím o soukromou zprávu s adresou doručení, a to nejdéle do týdne.

Tak, a už jen s chutí do toho! :)

Kdo si chcete hrát i na instagramu?

Paralelně s touto soutěží běží ještě jedna na mém Instagramovém profilu, takže kdo si rád hrajete, můžete zkusit štěstí i zde :) Podmínky i výhra jsou odlišné! ;) 👇👇👇
https://www.instagram.com/p/BpMdah6li53/?taken-by=jsemzena.eu

 

Posted in Všechny články

Mohlo by tě zajímat:

10 Comments

 1. Hanka Vymlátilová

  Rozdělíme se z Vymlátilovic Rodinka Acer a Hana Vymlátilová
  Udělalo by nám to ohromnou VELIKOU radost
  A určitě se nepopereme 😂😂😂😂

 2. Anna Sebkova

  Podelila bych se moc rada z nevlastni sestrou Alzbetou Buresovou na fb.Betty Barcley 😘 Mam ji moooc rada 😘😘😘

 3. jsemzenaeu

  Holky! Mockrát všem děkuji za účast a mám tu vyhlášení vítězky! <3 Gratuluji @Marcelka Machová a její kamarádce a prosím o SZ se zasláním doručovací adresy. No a pro ostatní už připravuji další soutěž, tak nezapomeňte sledovat (a zapnout upozornění na nové příspěvky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *